سرمربی پرسپولیس: خیلی زود است که درباره قهرمانی صحبت کنیم


مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکلات محل تمرین پرسپولیس نیز گفت: هر تیمی نیاز به امکانات و فضای تمرینی مناسب دارد. به خصوص زمین تمرین که یکی از موضوعات مهم در این زمینه است. باشگاه سعی می کند بهترین شرایط را در این زمینه به ما ارائه دهد. اگر بتوانیم همزمان دو زمین تمرین داشته باشیم، شرایط بهتر می شود.

وی در ادامه درباره عملکرد مهدی ترابی و انتقاد برخی صاحبنظران اظهار داشت: ترابی بازیکن بزرگی است و کادر فنی به او کمک می کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. اگر او به بهترین فرم خود برسد، به نفع کل تیم خواهد بود.

لوسویرا درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در بیست و دومین دوره قهرمانی نیز گفت: هنوز زود است که درباره قهرمانی و شانس اصلی کسب این عنوان صحبت کنیم. می دانیم که برای قهرمانی در لیگ باید سخت کار کنیم و هر امتیازی بسیار مهم است. قهرمان شدن در لیگ ایران خیلی سخت است و بازی آسانی وجود ندارد.

وی در پایان درباره امتیازاتی که پرسپولیس در دو دیدار مقابل تراکتور و سپاهان از دست داد، گفت: ما برای پیروزی در همه بازی ها تلاش می کنیم و می دانیم که از دست دادن امتیاز در این نوع بازی ها باعث ناراحتی هواداران می شود اما اکنون در اوج هستیم. از جدول و ما باید سعی کنیم با حفظ روند فعلی در صدر باقی بمانیم.