سردار آزمون: بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می کنم!


سردار آزمون: بعد از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی می کنم!

تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروهی سخت با مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه شد. خیلی ها معتقد بودند ایران در این گروه نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد اما ایران در اولین بازی خود مقابل مراکش با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و با یک گل مغلوب اسپانیا شد و تا تیم ملی با پرتغال مساوی کرد. تاریخچه رویدادهای جام جهانی

سردار آزمون یکی از مهاجمان تیم ملی فوتبال ایران در آن فصل از جام جهانی بود که فوتبالیست ها امید زیادی به عملکرد موفق او داشتند. او در مدت کوتاهی که در روسیه حضور داشت درگیر رسوایی های فوتبالی شد و باعث شد تا رسانه ها و افکار عمومی از این بازیکن انتقاد کنند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست یک بر صفر تیم ملی مقابل اسپانیا در دومین بازی مرحله گروهی جام جهانی، زمانی که می خواست در مورد عملکرد خود در بازی های جام جهانی روسیه صحبت کند. او عصبانی شد. و با گریه گفت: من از مردم ایران شکایت دارم، چون فکر می کنند من تلاش نمی کنم. انتقادهای بی مورد زیادی می شنوم. آنها نمی دانند من چقدر سخت کار می کنم. من اینجا هستم تا برای تیم ملی بجنگم و مردم ایران را خوشحال کنم. من در مقدماتی جام جهانی مردم را خوشحال کردم و هدفم ادامه دادن همین کار در جام جهانی بود.

و ادامه داد: شاید می خواهند من ۲۳ ساله را بزنند. حالا وقتی گریه می کنم، به خاطر گم شدنم نیست، به خاطر این است که برای خودم متاسفم. اگر مردم از عملکرد من ناراضی باشند، بعد از جام جهانی برای تیم ملی بازی نمی کنم.