سبک باور نکردنی شاورما، خوب ادویه خوش ذوق لبنانی


شاورما را می توان همراه خود مرغ هر دو گوشت بنفش تهیه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سبزیجات اخیر طعمی باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیع به شخصی داد.

به گزارش ایلنا، شاورما را می توان همراه خود مرغ هر دو گوشت بنفش مناسب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سبزیجات اخیر طعمی باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیع به شخصی داد.

علاوه بر این در متنوع اجتناب کرده اند رستوران های در سراسر جهان تهران کشف شد تبدیل می شود. با این حال سبک های خانگی همه وقت برای ما یادآوری انگیزتر است. همراه خود کمک این اصل می توانید سبک های خانگی شاورما، غذاهای خوش ذوق لبنانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فتوش کدام ممکن است فرم سالاد لبنانی است را بچشید. شاورما را می توان همراه خود مرغ هر دو گوشت بنفش تهیه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سبزیجات اخیر طعمی باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیع به شخصی داد. می توانیم این میان وعده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالاد خوش ذوق لبنانی را در عید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر برای مهمانان مناسب کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی به یاد ماندنی را در خاطرات به جا بگذاریم:

ادبیات:

۲ عدد سینه مرغ

روغن زیتون خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم پیمانه

آب پیاز خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم پیمانه

ماست خوب معامله با است

آویشن خوب قاشق غذاخوری

نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل به میزان اجباری

۵۰ خوب و دنج کره

۱۰۰ خوب و دنج ماست پرچرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلیظ

۵۰ خوب و دنج آرد

پودر سیر به مقدار دلخواه

آرد سفید ۵ پیمانه

۲ عدد تخم مرغ

۲ قاشق غذاخوری شکر

خوب پیمانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نصف آب

خمیر مایه خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم قاشق غذاخوری

شاورما

آمادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدام:

۱. در یک واحد کاسه سینه مرغ، آب پیاز، روغن زیتون، ماست، نمک، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویشن را همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه مرغ توسل به شود. بگذارید ترکیب کردن به مدت ۳ ساعت به همان اندازه ۱ روز نگه دارد.

۲. بعد اجتناب کرده اند خوب روز مرغ را اجتناب کرده اند یخچال خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تابه نسوز همراه خود ۵۰ خوب و دنج کره تفت دهید به همان اندازه طلایی شود.

۳. وقتی سینه های مرغ طلایی شد اجتناب کرده اند روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریز دانش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی سوخت به سختی سرخ کنید. جوجه ها کنار هم قرار دادن هستند، حالا نوبت مناسب کردن سس شاورما است.

۴. ماست غلیظ، پودر سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های کنجد را در ظرف مناسبی همراه خود هم مخلوط کردن کنید به همان اندازه سس شاورما مناسب شود، سپس نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید.

۵. برای تهیه نان شاورما آرد سفید، تخم مرغ، تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود آب ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بازو خوشایند ورز دهید به همان اندازه آرد یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود سپس روی آرد را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱ ساعت در جای خوب و دنج حفظ کنید. آرد را بیش از حد کنید.

۶. بعد اجتناب کرده اند خوب ساعت ۱۵ به همان اندازه ۲۰ عدد آرد مساوی مناسب کنید. آرد را همراه خود وردنه رقیق کنید سپس در تابه نسوز روی حرارت متداولبپزید. این نان را نان پیتا هر دو نان عربی می نامند.

۷. وقتی همه داروها کنار هم قرار دادن شد به کمک قاشق مقداری سینه مرغ دانش شده به در کنار سس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی را روی مرحله نان بریزید سپس نان را حلقه حلقه کنید.

عکس طرز تهیه سالاد:

خوب برگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخت آن کدام ممکن است برای کاهو استفاده تبدیل می شود

خوب دسته نعنای اخیر

۲ عدد خیار

از گوجه فرنگی

فلفل کدو حلوایی

نان عربی هر دو لواش

داروها اجباری برای تهیه سس:

۵ قاشق غذاخوری روغن زیتون

خوب چهارم فنجان آب لیموی اخیر

خوب قاشق چایخوری نمک

۲ قاشق غذاخوری سوماک

۲ قاشق غذاخوری رب انار