ساغلام: فردا روز شادی ها انگیزی برای تراکتورسازی است/ وقفه تمدید شده لیگ ناخوشایند است


ساغلام: فردا روز هیجان انگیزی برای تراکتورسازی است/ وقفه طولانی لیگ ناخوشایند است

سرمربی کارکنان فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: همراه خود کمک هواداران سه امتیاز ورزشی را می گیریم.


به گزارش ایلنا، «ارتغارل سقالام» در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند دیدار همراه خود مس رفسنجان اظهار داشت: حلول ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان تبریک می گویم. نماز را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه هایشان مقبول درگاه خداوند باشد. پس اجتناب کرده اند ورزشی فردا، {به دلیل} برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در آستانه ماه مبارک رمضان، ورزشی ها به مدت خوب ماه تعطیل است.


وی افزود: همراه خود ملاحظه به سفر جدیدترین در ۴۵ روز تنها خوب ورزشی انجام می دهیم کدام ممکن است برای مربیان، گیمرها، هواداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه فعالان بخش فوتبال ناخوشایند است.


ساغلام همراه خود تاکید بر اینکه تداوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقرار ۲ مسئله کلیدی دستیابی فوتبال است، اظهار داشت: این دلیل است به فرماندهی باید برای سفر تمدید شده چاره اندیشی تدریجی.


وی افزود: کارکنان مس رفسنجان را آنالیز کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد های فوق العاده خوبی دارد؛ شناخته شده به عنوان مثال ۲ شرکت کننده آنها اجتناب کرده اند تذکر گل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاس گل در لیگ برتر جزو بهتر از گیمرها هستند کدام ممکن است باید مورد ملاحظه قرار گیرد.


سرمربی کارکنان فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: فردا سعی می کنیم عوامل قوت حریف را مهار کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند عوامل نقطه ضعف آنها به نفع شخصی استفاده کنیم.


وی در خصوص مصدومیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرومیت های تیمش اظهار داشت: اکبر ایمانی، سعید واسعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضا دهقانی مصدوم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هادی محمدی نیز اجتناب کرده اند ورزشی همراه خود مس محروم است.


ساغلام اظهار داشت: ورزشی همراه خود مس برای ما روز متفاوتی است. در فوتبال ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبریز، ورزشگاه یادگار امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران پرشور تراکتورسازی برجسته هستند. می دانم هواداران برای تراکتورسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبال خوب شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این می دانم کدام ممکن است هواداران اجتناب کرده اند دقیقه اول به همان اندازه بالا ورزشی به کارکنان کمک خواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرت گیمرها را بالا می برند. همراه خود کمک هواداران خوشایند ورزشی می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه امتیاز را می گیریم.انتهای پیام/