زلنسکی هر دو پیمان صلح امضا می تدریجی هر دو تسلیم تبدیل می شودبه گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، «ارمنستان نیوز» گزارش داد: اظهارات وی در اظهار داشت وگویی همراه خود جامعه تلویزیونی ژاپنی «تی بی اس» خاص شد کدام ممکن است گزیده هایی از آن به نقل از خبرگزاری بلتا چاپ شده شد.

“ممکن است مثبت هستم کدام ممکن است روسیه مدل انصافاًً باورپذیر هماهنگی را به اوکراین حاضر خواهد کرد. در حال حاضر باقی مانده است امکان هماهنگی برای اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین چنین توافقی را همراه خود ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امضا می تدریجی.” لوکاشنکو اظهار داشت: موجود است.

وی تاکید کرد: اگر زلنسکی این کار را نکند، ادراک کنید باید ظرف مدت کوتاهی سند تسلیم را امضا تدریجی.

“ممکن است عملاً راضی شده‌ام کدام ممکن است ما مجبور نیستیم همراه خود اوکراین وارد نبرد شویم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب در کشاندن ما به این نبرد سودآور نخواهد شد. در حالی کدام ممکن است آمریکایی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانشان در حال حاضر ما را به این نبرد هدایت می‌کنند، ما معقول هستیم کدام ممکن است {در این} نبرد نمایندگی کنیم. {در این} نبرد.»

لوکاشنکو اظهار داشت: “اوکراین هفته قبلی ۲ موشک توچکا-یو {به سمت} بلاروس شلیک کرد. خوشبختانه ما توانستیم آنها را ساقط کنیم، به همین دلیل اگر مدام مورد تحریک قرار بگیریم، باید پاسخ دهیم.”