راهنمای منابع اختلال خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan دانشگاه هاروارد ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلال خوردن رنج می برند.

اگرچه این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، اما فقط برای بیماری هایی که می توانند به عنوان پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال در نوشیدن الکل شناخته شوند ، حساب می شود.

هنگامی که شما اختلال خوردن را در مکالمه وارد می کنید – رفتارهای منفی که اغلب قبل از اختلالات خوردن پیش می آید – اعداد سرسام آور افزایش می یابد.

نظرسنجی توسط خود یک مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل پیشنهاد می کند که شصت و پنج درصد از زنان 25 تا 45 ساله آمریکایی رفتارهای آشفته خوردن را گزارش می کنند.

طبق نظرسنجی ، این بدان معناست که آنها “افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مرتبط با غذا یا بدن آنها را تأیید می کنند.”

باز هم ، این رفتارهای آشفته اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. با توجه به نتایج نهایی بالقوه ، نباید آنها را ساده نگرفت.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب هستند زیرا می توانند بر همه سیستم بدن تأثیر بگذارند و از نظر جسمی و روحی از بین می روند.” بسته به نوع اختلال خوردن ، همه چیز از سیستم قلبی عروقی به سیستم غدد درون ریز می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. ”

بر اساس گزارش هاروارد در بالا ، بیش از هر بیماری روانی دیگر مردم بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند و سالانه 10200 نفر به دلیل اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل بیش از حد وزن ، کالری یا کربوهیدرات است تا جایی که اولویت آن نسبت به سایر فعالیتها است. بیش از حد با اندازه یا شکل بدن اشغال شده است ؛ محدودیت شدید غذا ؛ یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مربوط به غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتار مربوط به اختلالات خوردن باشد.

برای لیست کامل تر ، این مقاله را در کلینیک کلیولند بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتارها را از خود نشان می دهید ، آن را به اطلاع پزشک متخصص برسانید.

هدف ما در Beachbody این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به افرادی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا فردی که برای او اهمیت قائل هستید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش نشان می دهد ، در اینجا چند منبع وجود دارد. امیدواریم بتواند کمک کند

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزار غربالگری و کمک رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

مدیر تغذیه Beachbody ، Krista Maguire ، RD ، CSSD به شما می گوید: “این مکان خوبی برای شروع است اگر شما لزوماً احساس نمی کنید که دچار اختلال هستید ، اما احساس می کنید رابطه خوبی با غذا ندارید.” منابع برای کشف و تصمیم گیری در مورد وضعیت شما. “

مگوایر می افزاید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که به او اهمیت می دهید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما بسیار مهم است – آنها را تیمی بین رشته ای می نامند.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در حل مشاوره یا درمان کمک کند.

شما می توانید یک متخصص تغذیه ثبت شده (RD) واجد شرایط با استفاده از آکادمی تغذیه و رژیم درمانی ابزار “یافتن متخصص”.

پس از وارد کردن کد پستی ، مطمئن شوید که روی منوی کشویی “Expertise” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

مراجعي مانند متخصص اختلالات خوردن مجاز (CEDS) يا اختلالات خوردن مجاز در تغذيه ثبت شده (CEDRD) تضمين مي كند كه فرد متخصص در اين زمينه است ، اما نيازي نيست كه جستجوي خود را محدود كنيد.

بسیاری از RD های فاقد این اعتبار هنوز در این زمینه آموزش می بینند.

ولش می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م theثرترین مکان برای شروع است.” روش برای درمان ”

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه منحصر به فرد هستند ،” این منبع می تواند به شما کمک کند تا فردی را پیدا کنید که با محرک یا مشکل خاص شما برخورد کند. “

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، بزرگسالان مسن ، بدنهای بزرگتر و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD) وب سایت طیف گسترده ای از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند پشتوانه بزرگی برای افرادی باشد که از اختلال خوردن رنج می برند.

او می افزاید: “اینکه بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره را با دیگران که تجربه چیزی شبیه به شما دارند ، تقویت کنید”.

رکورد بازیابی

برنامه رکورد بازیابی یک همراه ایده آل برای سفر بهبودی شما.

این برنامه با داشتن گزارش های غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان خودیاری یا یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای گفتگو با تیم درمانی شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه ممکن است گزارش غذای شما را بررسی کرده و نظرات خود را ارائه دهد یا روانشناس شما یادداشت های جلسه اخیر شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای کنترل راه بهبودی شما استفاده کند.”

اختلال خوردن امید

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کند ، اختلال خوردن امید وب سایت لیستی جامع از منابع پشتیبانی از اختلالات خوردن اضافی ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر مسیر یک اختلال خوردن یک چالش است که نیازی به انجام آن به تنهایی نیست – و برای درمان واقعی ، تلاش گروهی لازم است.

اگر شما یا فردی که نگران آن هستید مشکلی دارید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را وارد گفتگو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *