راز تلخ تازه عروسی که دوجنسه بود


هورداد: بعد از اینکه از نامزدم جدا شدم، خانواده ام هم من را طرد کردند چون انتظار نداشتند بعد از دو ماه نامزدی، حقیقت تلخ را برای نامزدم فاش کنم و…

به گزارش خراسان، این دختر ۱۹ ساله اظهار داشت که من جرمی مرتکب نشده ام و فقط حقیقت زندگی ام را گفته ام اما سرنوشتم با خواهر دوقلویم بسیار متفاوت بوده است. من و سهیلا با اینکه دوقلو بودیم اما او مشکل من را نداشت و در همان دبیرستان ازدواج کرد و به خانه بخت رفت.

در ضمن شرایط متفاوتی داشتم. با وجود اینکه پدر و مادرم اسم من را لیلا گذاشتند، از بچگی مثل پسرها رفتار می کردم و همیشه با بچه های خانواده پسرانه بازی می کردم. من سالها در مدرسه دخترانه درس خواندم، اما نتوانستم مانند آنها رفتار کنم. وقتی بزرگ شدم، پزشکان تشخیص دادند که من “ترنس” (دوجنسه) هستم، اما پدر و مادرم مراقب آبروی خود نبودند و آن را مخفی نگه داشتند تا اینکه سرانجام در ۱۷ سالگی یکی از بستگان پدرم از من خواست تا ازدواج کنم. من اومدم سمتش

شک عجیبی وجودم را پر کرده بود و نمی دانستم چه کنم. من در دو مسیر وحشتناک گیر کرده بودم که هر کدام به نابودی منتهی می شد. بالاخره سکوت کردم و به اصرار پدرم با انوشیروان ازدواج کردم. مراسم عقد برگزار شد اما حالم خوب نبود.

خلاصه دو ماه بیشتر از مراسم عقد نگذشته بود که مهر طلاق روی سند ازدواجم افتاد و از انوشیروان جدا شدم چون در هفته اول نامزدی همسرم متوجه شد که من دوجنسه هستم.

از طرفی من شخصیتی مردانه داشتم و نمی توانستم با او مثل یک زن رفتار کنم. این اتفاق باعث شد که نامزدم در هفته اول نامزدی رابطه خود را با خانواده ما قطع کند اما به دلیل رابطه خانوادگی قصد بی حرمتی نداشت و به همین دلیل بی سر و صدا از انوشیروان جدا شدم اما این اتفاق باعث خانواده ام شد. من را هم رد کرد. رد چون این روزها تصمیم گرفتم برای تغییر جنسیت و رهایی از این وضعیت به دکتر مراجعه کنم، اما کار آسانی نبود.

خانواده ام نیز به شدت با این تغییر جنسیت مخالف بودند، بنابراین عصر از شهر به مشهد آمدم و تصمیم گرفتم در یکی از مراکز خرید مشهد به عنوان فروشنده کار کنم، اما در همان زمان صاحب مغازه از من هویت خواست و من برای فاش کردن حقیقت ماجرا اما هرگز قصد سوء استفاده و …

به دستور سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری حراست)، تحقیقات قانونی و اقدامات مشاوره ای درباره سابقه این بانوی جوان در معاونت مددکاری اجتماعی آغاز شده است.