رئیس فراکسیون ورزش مجلس: در مورد فدراسیون فوتبال مجمع تصمیم گیری کند


رئیس فراکسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی گفت: با روی کار آمدن رئیس فدراسیون در هشتم سحری، همه خانواده فوتبال و مردم از تیم ملی کشورشان حمایت می کنند.

به گزارش هواداران، دکتر محمدمهدی فروردین در مورد انتخابات اتحادیه فوتبال انگلیس گفت:

هشتم سحری امسال یکی از مهمترین روزهای تاریخ فوتبال است. به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فوتبال واقعا امیدوارم در این روز با توجه ویژه مجمع فدراسیون انتخاب مناسبی برای آینده فوتبال کشور انجام شود.

او ادامه داد:

چند ماه دیگر همه نگاه ها به جام جهانی خواهد بود. همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم با بهترین برنامه ریزی و امکانات تیم ملی را به دوحه بفرستیم. بدون شک با روی کار آمدن رئیس فدراسیون در هشتم سحری همه خانواده فوتبال و جهان از تیم ملی کشورشان حمایت خواهند کرد.

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس درباره اظهارات پژمانفر گفت:

من در مورد شخص خاصی صحبت نمی کنم، اما از همه همکارانم می خواهم اجازه دهند در حوزه های تخصصی بحث شود. مسائل پیرامون قرارداد سرمربی سابق تیم ملی کاملاً یک بحث ورزشی است و با عدم پرداخت پول ما به فیفا شکل گرفته است.

دکتر فروردین افزود:

مهدی تاج یکی از مدیران باتجربه و باتجربه در عرصه فوتبال این کشور، از پیشکسوتان جنگ اجباری و از دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این کشور زحمات زیادی کشیده است. سال هاست و این عادلانه نیست که اینگونه مورد حمله قرار بگیریم. امروز نماینده فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود و مایه افتخار فوتبال کشور در مجامع بین المللی است و قطعا باید مورد حمایت قرار گیرد. بار دیگر از همه همکاران تقاضا دارم از اظهارات عجولانه و غیرکارشناسی خودداری کنند و در سطح بین المللی در فوتبال کشورمان مشکل ایجاد نکنند و بحث ها در زمینه های تخصصی پیش برود و مجمع فدرال در مورد آینده کشور تصمیم گیری کند. فوتبال .