رئیس انقلاب بر پیکر حجت الاسلام ریشهری نماز خواندند + فیلم


به گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش گروه وبگردی تجهیزات گلف خبرنگاران جوان ؛ هر یادآوری ای کدام ممکن است اجتناب کرده اند آقای ریشهری داریم یادآوری خوبی است. این مقدماتی سخنانی است کدام ممکن است حضرت آیت الله خامنه ای پس اجتناب کرده اند نماز بر پیکر این عالم مبارز خاص کردند.

رئیس معظم انقلاب اسلامی شامگاه سوم فروردین ماه بر پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین الریشهری حضور یافتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نماز را بر پیکر این عالم ربانی اقامه کردند. خانوار اش. اعضا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی نزدیکان در یک واحد کلام مختصر، انقلاب را منشأ خیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید صلاح نظام دانستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای علاوه بر این به روایت اولین دیدار شخصی همراه خود آقای ریشهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این دیدارهای تجاری اجتناب کرده اند جمله در دوران وزارت دانش ردیابی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتند: «اجتناب کرده اند جلب رضایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصاحبه همراه خود ایشان فوق العاده لذت بردم؛ از ایشان در راه بودند، در کار، دلسوزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی».

رئیس معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین‌ریشهری را همراه خود ردیابی به تقوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی این روحانی انقلابی ضایعه‌ای تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید غم‌انگیز توضیح دادن کردند. نبرد مداوم

در دوم فروردین ۱۴۰۱ مرحوم حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین رشری در یکی اجتناب کرده اند بیمارستان های تهران به لق الله اتصال. ایشان در کل عمر پربرکتشان جدا از کارکردهای آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان ممتازی کدام ممکن است به بخش های علمیه داشتند، اجتناب کرده اند ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون سمت های مهمی اجتناب کرده اند جمله «مقام معظم مدیریت در جیب دادگاه های انقلاب»، «مدعی العموم» را بر عهده داشتند. “، “اولین وزیر دانش”. مشاور مجلس خبرگان مدیریت، عضویت در مجمع پیش آگهی مصلحت نظام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نایب السلطنه حضرت عبدالعزیز الحسنی علیه السلام به انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کرد.