دو جایزه جدید بنزما پس از توپ طلا


به گزارش وانانیوز،

همانطور که در هفته های اخیر پیش بینی می شد و تردیدی در آن وجود نداشت، کریم بنزما دو شب پیش در پاریس برنده توپ طلای ۲۰۲۲ شد و به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد. بنزما در فصل گذشته و در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فراتر از تصور ظاهر شد و گل های متوالی او این تیم را به سلامت از سخت ترین مراحل خارج کرد.
حالا مجله AS در گزارشی مدعی شده است که طبق قرارداد، این موفقیت باعث می شود بنزما بلافاصله یک میلیون یورو جایزه دریافت کند. البته این عدد برای ستاره فرانسوی زیاد نیست و مطمئناً بند بعدی قرارداد او را بیشتر خوشحال می کند. رئال مادرید همچنین به طور خودکار به بنزما یک قرارداد ۱۲ ماهه جدید پیشنهاد می دهد و او را تا سال ۲۰۲۴ در مادرید نگه می دارد.

قرارداد فعلی بنزما در ژوئن سال آینده به پایان می رسد، اما هر دو طرف علاقه زیادی به ادامه همکاری دارند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، ستاره ۳۴ ساله تا پایان فصل آینده در رئال مادرید بازی خواهد کرد. برخی اخبار حاکی از آن است که کریم بنزما تا سال ۲۰۲۴ در رئال مادرید بازی خواهد کرد و در تابستان همان سال این باشگاه برای جذب مهاجم بزرگ دیگری مانند ارلینگ هالند تلاش خواهد کرد.