دستگیری دلال اسلحه با ۳ قبضه اسلحه و ۴۰۰ فشنگ در شرق تهران


دستگیری دلال اسلحه با 3 قبضه اسلحه و 400 فشنگ در شرق تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف سه قبضه سلاح گرم به همراه حدود ۴۰۰ فشنگ در شرق تهران خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موفقی در تشریح جزئیات این خبر گفت: مدتی قبل ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ با اطلاعاتی که داشتند متوجه شدند فردی اسلحه و مقداری مهمات در اختیار دارد و قصد فروش آن را دارد. ، که با این امر مطابقت دارد، با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار تیم عملیاتی اداره معین پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی پس از اطمینان از صحت موضوع، دستورات قضائی لازم برای دستگیری این فرد را از مقام قضایی اخذ کردند و گفت: در ادامه ماموران پلیس آگاهی حضور این فرد را در حوزه امنیتی این شهرستان شناسایی کردند. کلانتری گلبرگ و در یک عملیات دستگیر، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. همچنین در بازرسی از محل دستگیری این فرد سه قبضه سلاح شامل کلت و دو قبضه اسلحه ساچمه زنی با حدود ۴۰۰ فشنگ کشف و ضبط شد.


موفوحی با بیان اینکه متهم در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد اعتراف کرد که قصد فروش این سلاح و مهمات را داشته و قبل از هر اقدامی دستگیر شد.


رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده و انتقال وی به دادسرا گفت: تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.


انتهای پیام/