دستور پخت سالم جو دوسر با الهام از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور پخت بلغور جو دوسر بدون گلوتن ، گیاهی و غنی از پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای هفته های شلوغ نشانه گذاری کنید!

با سرد شدن هوا ، ممکن است احساس کنید اسموتی ذخیره شده یا بارفورت ماست خود را احساس می کنید. اما خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر برای تأمین صبح شما وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است ، و در حالی که دستور العمل های پخته شده بلغور جو دوسر پروتئین کمی دارند ، من این دستور غذا را با پودر پروتئین وانیل گیاهی HUM Core Strength بسته بندی کرده ام. طعم آن درست مانند یک کوکی گرم snickerdoodle است.

این جو دوسر گیاهی از کتان ، سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و اتصال بلغور جو دوسر به یکدیگر استفاده می کند. این صبحانه کاملی است که حاوی پروتئین است – آن را گرم یا سرد بخورید ، مقداری شیر به آن اضافه کنید یا کره بادام میل کنید.

پودر قند دارچین و بلغور جو دوسر وانیلی گرم و گوسفند وانیلی در فر کارامل شده و به ضرب و شتم کوکی ها اضافه می شود. اگر به قند کمتری نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را جایگزین کنید.

کاهش دربرگیرنده

جو دو سر نورد

جو دو سر نان جو دوسر پخته شده شما را می سازد. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور غذا جو دوسر فولادی یا سریع را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition Core Strength

من پودر پروتئین وانیل HUM Nutrition Core Strength را برای بهترین نتایج توصیه می کنم. این ماده از ترکیبی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود ساخته شده است که در هر وعده 20 گرم پروتئین بسته بندی شده است.

علاوه بر ترکیب قابل هضم پروتئین گیاهی ، با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم نیز پشتیبانی می کند. در حالی که آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus مورد بررسی ترین پروبیوتیک برای سلامت روده است.

دانه های کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان یک چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ های موجود در این جو دوسر می شود. قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه تخم کتان نیست. کتان به همراه جو دو سر ، مایع کافی را جذب می کند تا بلغور جو دوسر را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان فیبر محلول و نامحلول را تأمین می کنند.

کره بادام

من فقط کره بادام طبیعی تهیه شده از بادام را توصیه می کنم. Trader Joe’s و Whole Foods مورد علاقه من برای استفاده در دستور غذا هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است ، اما اگر کمی تند باشید ، هر گونه آجیل یا کره دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

سیب های شیرین نشده مقداری شیرینی به آن می افزایند و جو دو سر را به هم می چسباند. همچنین می توانید برای نان موز بلغور جو دوسر snickerdoodle مشترک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *