در نقل و انتقالات مشکلی نداشتیم


به گزارش وانانیوز،

وحید فضلی مدیر تیم آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار تهران در هفته اول بیست و دومین دوره لیگ برتر گفت: ابتدا از هیئت مدیره باشگاه تشکر می کنم. باشگاهی که در کار سخت نقل و انتقالات همراه ما بود. جا دارد از بازیکنان خوبمان تشکر کنم که آماده سازی سختی را پشت سر گذاشتند. ما زودتر از سایر تیم ها تمرین را شروع کردیم. در واقع طبق سیاست و فلسفه باشگاه نیاز به تمدید تیم بود و در این راستا چند بازیکن جوان به تیم ما پیوستند که همگی تجربه بازی در تیم های اصلی ما و لیگ برتر را داشتند. ارتباط دادن.

و ادامه داد: فکر می کنم میانگین سنی ما از ۳۳ به ۲۸ سال رسیده است. فردا مراحل آماده سازی ما وارد روز چهل و دوم و پایان هفته ششم می شود. سعی کردیم طبق سیاست های نقل و انتقالات باشگاه عمل کنیم و مشکلی نداشتیم.

فضلی گفت: سعی کردیم خیلی منطقی و هوشمندانه عمل کنیم و لیست اصلی خود را حفظ کنیم و افرادی را جذب کنیم که در آینده به ما کمک کنند. این کار انجام شد و تا حدودی شرایط راضی کننده بود. ما به اردوی خارجی نرفتیم، چون نیازی به این کار نمی دیدیم. دو اردوی داخل سالن داشتیم و به اهدافمان رسیدیم. از این نظر ما نمی خواستیم بریزد. رفتن به اردوی خارجی دلیلی برای گرفتن نمره خوب نیست.

مربی تیم آلومینیوم گفت: دو بازیکن خارجی هم جذب کردیم. دو بازیکنی که از لیگ های معتبر وارد فوتبال ما شدند اما دست واسطه ها بسته شد و با قیمتی بسیار کمتر از بازیکنان ایرانی که به آنها پیشنهاد دادیم به تیم ما جذب شدند. شاید قیمت این دو بازیکن خارجی با قیمت پیشنهادی بازیکنی بود که حتی نیم فصل قبل در تیم مدعی بازی نکرد. خدا را شکر توانستیم این افراد را جذب کنیم. این بازیکنان هم نیاز به زمان دارند و ما باید به آنها کمک کنیم. تیمی که می خواهد موفق باشد باید به همه کمک کند، نه فقط به کادرفنی و بازیکنان. مدیریت، هواداران و اصحاب رسانه نیز سهمی دارند.

فاضلی تصریح کرد: درست است که می خواهیم شروع قدرتمندی داشته باشیم اما مطمئنا تیم حریف هم همین نظر را دارد. تمام تلاش ما در راستای همین موضوع بوده و تمام تلاش خود را می کنیم تا در بازی های فردا و آینده موفق باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه آلومینیوم اراک تا چه میزان رضایت کادرفنی را در جذب بازیکنان جدید جلب کرده است؟ وی گفت: از باشگاه راضی هستیم. ما باید صادقانه صحبت کنیم. برنامه اصلی ما حفظ ترکیب اولیه تیم بود. به هر حال برای تقویت تیم در نقل و انتقالات بازیکنانی که خواهان زیادی داشتند، انصافاً جذب تیم های صنعتی و سطح بالا می شوند. به هر حال باشگاه به ما کمک کرد و شرایط نقل و انتقالات خوبی داشتیم و نفراتی که می خواستیم جذب شدند. ما راضی هستیم.

مدیر تیم آرک آلومینیوم درباره کمبود تماشاگر در هفته اول بازی های لیگ برتر توضیح داد: خدا را شکر بازی های ما از شهر خودمان شروع شد. نبود تماشاگر برای ما یک نکته منفی است. برای ما بسیار متفاوت است اما برای هواداران به عنوان تیم جدیدی که هوادار ندارد خوب است. آنها واقعا تیم قابل احترامی هستند، اما به هر حال ما از غیبت هوادارانمان بسیار ناراحت هستیم.

فاضلی درباره هدف و انتظارات باشگاه آلومینیوم از فصل جدید لیگ برتر گفت: بخشی از هزینه های باشگاه بر اساس تصمیم کادرفنی و بخشی ناخواسته بوده است. مثلا بازیکنی مثل محمد علینژاد را از دست دادیم اما از طرفی پول خوبی به باشگاه داد. ما چشم انداز بزرگی داریم و می خواهیم بازی به بازی پیش برویم. تمام برنامه ما این است که با تلاش خود شرایط خوبی برای تیم ایجاد کنیم. امیدوارم حس و انرژی خوبی به ما منتقل شود و نتایج خوبی برای هواداران گرانقدرمان کسب کنیم.

وی درباره قرعه کشی بازی های لیگ و اینکه چند بازی متوالی آلومینیوم اراک سخت خواهد بود، گفت: نه اینطور نیست، آنچه مسلم است تیمی که بخواهد شرایط خوبی داشته باشد قرعه تاثیری بر آن نخواهد داشت. ما کاری به قرعه کشی لیگ نداریم. در واقع باید به گونه ای کار کنیم که تاثیر تساوی لیگ صفر باشد. ما به دنبال چنین چیزی هستیم.

انتهای پیام/