در نظر گرفته شده {نمی کردم} رئال به این راحتی ورزشی تنبل / به مقیاس قهرمانی در جام حذفی شاد نمی شوم


به آگاه فانئوس،

ژاوی پس اجتناب کرده اند پیروزی تاریخی مقابل رئال مادرید در لیگ فوتبال اسپانیا ذکر شد: ما واقعا امتحان شده کردیم به همان اندازه به این نتیجه برسیم، با این حال پیش بینی نداشتم خارج اجتناب کرده اند ورزشی در برنابئو باشم. پیش بینی ورزشی دردسرساز تری را جلو داشتم. ممکن است خیلی خوشحالم.

ژاوی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه می توان این برد را همراه خود پیروزی ۶-۲ بارسلونا مقابل رئال ارزیابی کرد، ذکر شد: چرا کدام ممکن است ۹، ما حریفان زیادی بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هر تذکر بیشتر کار کردیم. حالا همراه خود لبخند اجتناب کرده اند گوش به گوش همین جا را توقف می کنیم. “

وی یکپارچه داد: {در این} دیدار پیروز شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده {نمی کنم} جام را ببریم. ما باید هوشیار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوشیار باشیم. ما باید به امتحان شده یکپارچه دهیم. همین الان می توانیم جشن بگیریم با این حال باید اجتناب کرده اند فردا به ورزشی مقابل سویا در نظر گرفته شده کنیم. ۳ امتیاز نیز موجود است.

رئال مادرید همراه خود ۶۶ امتیاز صدرنشین است، سویا همراه خود ۵۷ امتیاز، بارسلونا همراه خود ۵۴ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو مادرید همراه خود ۵۴ امتیاز در کلاس های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام/