در اینجا می توانید نحوه میکرودرم ابریژن را در خانه پاداش دهید


ممکن است در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مطب آبگرم یا متخصص پوست و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا ممکن است شما پوست فوق العاده صاف افراد مشهور را می خواهید و می خواهید به آخرین درمان های پوستی نیز دسترسی داشته باشید. اما بگذارید یک راز کوچک برای شما بگذارم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. این امکان وجود دارد که نتایج روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای را حتی بدون تغییر در PJ های خود تقلید کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی برای آن مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، یک مربی شرکتی برای دکتر مشورت کردیم. مراقبت از پوست برانت.

میکرودرم ابریژن چیست؟

شما می توانید میکرودرم ابریژن را نوعی شلوغی از اخراج فیزیکی بدانید.

درمان مبتنی بر مطب معمولاً شامل یک ابزار یا اپلیکاتور مکنده مانند است که از میکرو کریستال های اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست روشن شود. اگرچه م effectiveثر است ، اما هزینه این درمان ها بیش از 100 دلار برای هر ویزیت است و بهترین نتیجه را پس از جلسات متعدد نشان می دهد.

تیم دکتر الهام گرفته از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای داشته باشید. براندت اولین درمان میکرودرم ابریژن خانگی است. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، لایه بردار محبوب آنها “ترکیبی از کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای درجه یک – مشابه روشهای اداری – و اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و بلافاصله پوست درخشان ، صاف و درخشان” و با هر بار استفاده. به “ما دو ترکیب لایه بردار را ترکیب می کنیم بنابراین اسید لاکتیک پوست را آماده می کند تا دفع مکانیکی را به حداکثر برساند ، التهاب را کاهش می دهد اما کارایی را افزایش می دهد.”

کرم براق میکرودرم ابریژن آنها همچنین شامل ترکیبی از گیاهان برای آرامش و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن است که شامل بهبود موارد زیر است:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • خستگی

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبودی خفیف در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمانهای مکرر میکرودرم ابریژن مشاهده می شود. او همچنین به تحقیقات گذشته اشاره کرد که نشان دهنده افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست است و پتانسیل درمان را برای جوانسازی کامل پوست نشان می دهد.

به طور مشابه ، یک مطالعه دیگر در سال 2016 افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودهای خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (نوارهای قرمز داخلی)
 • گرفتن عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی کم آبی بدن است ، از گردش و تجدید سلول های پوست نیز سود خواهید برد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” به این ترتیب ، اخراج “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه است – و راز بهترین نتایج نگهداری است.”

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید که میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، موارد معدودی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی سطح پوست شکسته هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین یک قاعده کلی در مورد آزمایش روش ها و روش های جدید مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است برای ایجاد یک رژیم مراقبت از پوست مخصوص نگرانی های پوست خود ، با متخصص پوست خود مشورت کنید.

چگونه میکرودرم ابریژن را به روش صحیح انجام دهیم

اگر می خواهید از میکرودرم ابریژن – که پوستی شاداب تر ، شفاف تر و روشن تر است – بهره ببرید ، چند نکته وجود دارد که هنگام افزودن این درمان به رژیم مراقبت از پوست باید به آنها توجه کنید:

 • اگر در مطب آبگرم یا متخصص پوست در حال انجام میکرودرم ابریژن هستید ، مطمئن شوید که توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از درمان خانگی ، به آرامی و پیوسته عمل کنید (و با برنامه خود ملایم باشید ، نه تهاجمی) تا عملکرد سد پوستی خود را به خطر نیاندازید. آنتولین توصیه می کند: “برای به دست آوردن بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید و حداقل سه روز بین برنامه ها باقی بماند.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای آرایشی ، قدم بیشتری برای تقویت آن بردارید. آنتولین توضیح می دهد که انجام این کار “احتمال التهاب را کاهش داده و از سلول های پوست” کبد “محافظت می کند.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم های ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه آب شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین نکته که بر محافظت از پوست و آفتاب تأکید می کند ، برای همه صادق است – نه فقط برای افرادی که میکرودرم ابریژن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *