درخواست های پزشکان و داروخانه ها برای قرارداد تامین اجتماعی در قم به نتیجه رسید


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی مدیریت تامین اجتماعی استان قم، سید مهدی مسلم مدیر درمان استان قم در گفت و گوی خبری با اشاره به پرداخت ۲۱۱ میلیارد دلار از مطالبات درمانی مراکز برای قرارداد بیمه اجتماعی از تیرماه امسال تا کنون کرد: مدیریت درمان استان کوم با همکاری بیش از ۸۰۰ طرف قرارداد به بیش از ۸۵۰ هزار بیمه شده تحت پوشش در استان کوم خدمات درمانی ارائه می کند. یکی از وظایف شرکت های بیمه محاسبه و پرداخت مطالبات پس از بررسی مدارک ارائه شده می باشد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کوم گفت: با تامین منابع مالی سازمان تامین اجتماعی، مطالبات پزشکان و داروخانه های بیمه شدگان با پرداخت بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان تسویه شده است و امیدواریم با تامین وجوه جدید، مابقی نیز مورد نیاز مراکز دانشگاهی، کلینیک ها و مراکز پاراکلینیکی تسویه خواهد شد.

این دانشجو خاطرنشان کرد: سازمان های بیمه گر همواره بر پرداخت مطالبات طرفین قرارداد نظارت دارند و در صورت تامین منابع مالی از سوی سازمان مرکزی، به دلیل تولید الکترونیکی نسخه ها، به مدارک پزشکی ارسالی رسیدگی و مطالبات پرداخت می شود. در کمترین زمان ممکن

انتهای پیام/۷۸۰۲۳
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید