خواب طارمی، کابوس پیام; شبی فراموش نشدنی برای ایرانی ها در لیگ پرتغال


خواب طارمی، کابوس پیام;  شبی فراموش نشدنی برای ایرانی ها در لیگ پرتغال

مهاجم ایران پورتو برخلاف دروازه بان ایرانی کارکنان حریف عصر رویایی را مقابل پورتیمونر سپری کرد.


به گزارش ایلنا، دیدار مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام نیازمند، ۲ شرکت کننده ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره ترجیح سابق لیگ برتر لیگ برتر پرتغال، اتفاق جالبی برای هواداران فوتبال ایران است. جایی کدام ممکن است طارمی بار تولید دیگری در امتحان شده برای نشان دادن توانمندی شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری پیامی بود کدام ممکن است برای مکان یابی فرصتی مراقبت از تیمش پس اجتناب کرده اند هفته ها روی نیمکت خواستن داشت. دیداری کدام ممکن است برای هر دوی آنها شهرت داشت با این حال نتایجشان مشخص بود. عصر رویایی مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر a فوق العاده پیام ۲ آینده مشخص را برای ایرانی ها در تفریحی امشب پورتو-پوریتمونز می طلبید.


IMG_20220417_012650_017


شگفتی تفریحی امشب اینجا است کدام ممکن است برخلاف هفته های در گذشته باید در مخلوط کردن بی نظیر باشیم. ظاهراً معلم پورینیمونز سعی کرده اجتناب کرده اند نیت بالای پیام علیه هموطنش طارمی استفاده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه این تعهد سودآور نبوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی زود تدریجی شده است.


20220417_010514


مهدی طارمی در دقیقه ۱۹ تفریحی، تیمش را در مدت زمان کوتاهی هدایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار دروازه نیازمندان را باز کرد.


دقایقی بعد گروویچ همراه خود کمک طارمی شکاف تیمش همراه خود رقبا را همراه خود ۲ گل کم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان ترمی اجتناب کرده اند روی سطح پنالتی گل سوم تفریحی را به ثمر رساند.


20220417_010737


در دقایق پایانی نیمه اول پورتیمون گل چهارم را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید طارمی باید مقابل هموطنانش هت تریک تدریجی به همان اندازه ۲ کارکنان عصر متفاوتی را تخصص کنند.


xipnquph


متأسفانه زمانی کدام ممکن است طارمی به کارکنان بازگشت، عطش سیری ناپذیری برای گلزنی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پورتو تمایلی به این هدف نداشت. حالا همراه خود این آمار طارمی یک بار دیگر به تیتر اطلاعات رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعید است به این زودی ها برای تیمش تفریحی تدریجی.


انتهای پیام/

کمیت ویدیو: ۲.۰۴ مگابایت
|
زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۲۱