خط و نشان مجیدی برای حریفان اماراتی مورد رقابت قرار گرفت


به گزارش وانانیوز،

فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال در اولین گام خود در لیگ امارات با اتحاد کلبا نتوانست نتیجه دلخواه را کسب کند و با نتیجه ۲ بر یک مغلوب البطایح شد که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است. ۰ .

در همین رابطه یکی از هواداران اتحاد کلبا در گفت و گو با شبکه «شارجه» خطاب به مجیدی اماراتی گفت: نمی خواهم ارزش پیروزی البطائح را دست کم بگیرم. این پیروزی را باید به آنها تبریک گفت. آنها به تازگی به لیگ برتر صعود کرده اند و نتایج عالی کسب کرده اند.

وی در ادامه با انتقاد از مجیدی خاطرنشان کرد: اما انتظار داشتیم که انجمن کلبه با جذب این لژیونرها نتیجه مطلوب را داشته باشد. فرهاد مجیدی می دانست که باید با این مهره ها برنده شود اما این اتفاق نیفتاد.

مجیدی قبل از شروع لیگ گفت که در ۳ بازی اول پیروز خواهد شد. ناکامی او در گام اول به خاطر این مصاحبه فشارها را بر سرمربی سابق استقلال بیشتر کرده است.

همچنین یکی دیگر از هواداران امارات درباره صحبت های مجیدی و خط مربی تیم ایرانی شان گفت: صحبت های مجیدی قبل از شروع لیگ مبنی بر اینکه در ۳ بازی ابتدایی فصل ۹ امتیاز کسب کرده، پوچ بود زیرا هیچ بازی را نمی توان آسان دانست. .