خرید بهترین باربیکیو + راهنمای خرید + تخفیف


باربیکیو در ویلا
پختن غذا و گوشت و سایر مواد غذایی در وسایل مخصوصی که آنها را می پزند باربیکیو آنها می گویند که امروزه بیشتر از گذشته رایج است. از این رو گریل ها انواع مختلفی را ارائه کرده اند که در هنگام خرید مشتری را سردرگم می کند. به همین دلیل اگر جزو افرادی هستید که به آن نیاز دارید یک باربیکیو بخرید باور کنید ابتدا باید با راهنمای خرید این سازه ها آشنا شوید و در نهایت قبل از آن با راهنمای خرید این سازه ها آشنا شوید بهترین باربیکیو انتخاب کنید.
از بحث خرید کباب بگذریم، می دانیم که اگر گوشت را روی حرارت مستقیم و زیاد بپزیم، آن گوشت خشک می شود و طعم چندانی ندارد، اما اگر همین پخت را روی حرارت ملایم و غیرمستقیم انجام دهیم، غذا درست می شود. لذیذتر و لذیذتر است و ما حتی ارزش غذایی بیشتری خواهیم داشت. این عوامل باعث شده افراد هم در منازل و هم در فضاهای باز از باربیکیو استفاده کنند. اگر هنوز کباب پز نخریده اید و به فکر خرید این سازه ها هستید با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را در مورد این دستگاه ها ارتقا دهیم.

باربیکیو ویلاسازه
انواع باربیکیو

۱. باربیکیو زغالی
۲. باربیکیو سنگی
۳. باربیکیو استیل
۴. باربیکیو برقی
۵. باربیکیو گازی
۶. باربیکیو آجری

چگونه بهترین باربیکیو را بخریم

معمولا افراد قبل از خرید یک دستگاه ابتدا می خواهند از ویژگی ها، مزایا و بسیاری از ویژگی های آن دستگاه مطلع شوند و بدانند در هنگام خرید چه نکاتی را باید در نظر داشته باشند. خرید باربیکیو نیز از این قاعده کلی مستثنی نبوده و باید بر اساس نکات مهمی که در این زمینه تدوین شده و بر اساس تجربه افراد انجام شود. برخی از این نکات در زیر توضیح داده شده است.

باربیکیو ایستاده
به مواد بدنه باربیکیو توجه کنید

اولین نکته مهمی که هنگام خرید کباب پز باید بدانید جنس بدنه باربیکیویی است که می خرید. امروزه کباب پزها از سنگ، آجر، فلز و … ساخته می شوند، اما آنچه در اینجا مهم است این است که بدنه باربیکیو باید از جنس استیل ضد زنگ بوده و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت کافی داشته باشد تا بتوان از آن در تمامی محیط ها استفاده کرد. گاهی اوقات آلومینیوم و چدن مواد اصلی مورد استفاده در ساخت باربیکیوها هستند، اما ممکن است این دو ماده در برابر زنگ زدگی مقاوم نباشند و پس از مدتی از نظر ظاهری آسیب زیادی ببینند، اما سازندگان این سازه ها برای جلوگیری از چنین مواردی این دستگاه ها را پوشش می دهند. مشکلات، به طوری که در ساختار کباب ها ضعف نشان داده نشود. علاوه بر این، خوب است باربیکیویی را انتخاب کنید که بدنه آن با استفاده از دستمال کاغذی در کمترین زمان ممکن تمیز شود تا سختی های نظافت این سازه ها چندان زیاد نباشد. این را بدانید که اگر بخواهید گریل هایی با جنس بدنه مقاوم و بادوام بخرید، باید هزینه های بیشتری بپردازید، اما این هزینه ها در مقایسه با عملکرد منحصربفرد این گونه وسایل بسیار ناچیز است.

باربیکیو در صحرا
به ساختار بدنه باربیکیو توجه کنید

شاید وقتی صحبت از ساختار باربیکیو به میان می آید، شاید برایتان جالب باشد که اصلاً باید به ساختار بدنه باربیکیو توجه کنیم، اما این که بعد از چند بار استفاده ممکن است کباب پز شما کارآمد نباشد. مانند قبل، اهمیت این موضوع را درک می کنید به طور کلی، گریلی که خریداری می کنید باید به خوبی ثابت و محکم باشد. اکثر اوقات وقتی کباب پز در مکان های صاف و ناهموار جابه جا می شود و تکان می خورد، پایداری خود را بیش از پیش نشان می دهد. اگر متوجه شدید که سازه در هنگام جابجایی گریل قابل حمل سر و صدای زیادی ایجاد می کند و لرزش بیش از حد معمول دارد، بهتر است از خرید آن خودداری کنید. همچنین ساختار این دستگاه باید به گونه ای باشد که در صورت خرابی قطعه ای به راحتی قابل تعمیر باشد. حال اگر می دانید دستگاه انتخابی شما این ویژگی را ندارد، خرید آن می تواند برای شما هزینه داشته باشد.

به ایمنی باربیکیو توجه کنید

سطح ایمنی باربیکیو یکی از نکات مهمی است که در هنگام خرید این لوازم باید به آن توجه کرد. قطعاً مردم توجه بیشتری به خرید وسایلی دارند که می‌دانند می‌توانند از هر گونه خسارت جانی جلوگیری کنند. حال تصور کنید باربیکیویی که خریداری کرده اید لبه های تیز داشته باشد، ساختار آن محکم نباشد، فاصله دسته تا بدنه آن زیاد باشد و مشعل های آن از کیس باربیکیو بیرون زده باشد. در این صورت باید بدانید کباب های متعدد کباب های مناسبی نیستند زیرا اگر به لبه ها حساس باشید ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را مشاهده کنید. علاوه بر این، گاهی اوقات به نظر می رسد که برخی از کباب ها به دلیل نداشتن سازه ایمن و یا ایجاد خطرات دیگری برای محیطی با نشت گاز، ناگهان منفجر می شوند. حال اگر قبل از خرید این نکات را بدانید، با دقت بیشتری کباب های خود را انتخاب می کنید.

به هزینه خرید باربیکیو توجه کنید

هزینه خرید یکی از عوامل تعیین کننده ای است که حتی در انتخاب نوع کباب توسط مشتری می تواند بسیار مهم باشد. در کل بدانید کباب پز مناسب ترین گریل است که کیفیت بالا را با قیمت پایین در اختیار شما قرار می دهد. البته بسیاری از مغازه های سودجو به این موضوع توجهی ندارند و فقط به دنبال افزایش سود خود هستند، اما همچنان مغازه هایی هستند که نه تنها بر روی رضایت مشتری تمرکز دارند، بلکه همواره سعی می کنند با کیفیت ترین کباب پز را با قیمتی ارزان تر از شما تهیه کنند. آنچه را که فکر می کنید به شما خواهد داد پس قبل از هر چیز این را بدانید که اگر می خواهید بهترین باربیکیو را با هزینه کم تهیه کنید، باید بهترین فروشگاه را انتخاب کنید. بنابراین سازه ویلا انتخاب خوبی برای شما در این زمینه است.

به گارانتی کباب پز و گریل دقت کنید

همیشه سعی کنید دستگاه هایی بخرید که دارای گارانتی هستند. باربیکیوهایی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم دارای گارانتی گسترده و خدمات پس از فروش هستند. در ضمن در صورت نیاز به نصب باربیکیو این کار توسط نیروهای زبده و زبده ما به صورت رایگان انجام می شود. همچنین اگر بعد از مدتی کباب پز شما دچار مشکل شد، می توانید با کمک ما این ایرادات را برطرف کنید. بنابراین به عنوان یک نکته مهم گارانتی باربیکیو از اهمیت بالایی برخوردار است.

به نوع سوخت باربیکیو توجه کنید

به طور کلی سه نوع سوخت کباب پز وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید آنها را انتخاب کنید:
• سوخت چوب از جمله هیزم و مانند آن.
• سوخت با گاز طبیعی شهری که فقط برای باربیکیوهای گازی قابل استفاده است.
• سوخت الکتریکی که فقط برای کباب پزهای برقی مورد استفاده در محیط های بزرگ و رستوران ها استفاده می شود.

منبع ساخت ویلا