حمل سگ از شهری به شهر دیگر به نفع پیمانکاران است


جمال عزیزی معاون خدمات عمرانی شهرداری قدس در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرستان قدس، اظهار داشت: مشکل جمع آوری سگ های بی صاحب در غرب استان تهران مربوط به سه شهر قدس، شهریار و ملارد است که این مشکل به وجود آمده است. شما جای خاصی برای نگهداری آنها ندارید و باید راه حلی برای آن شهرها وجود داشته باشد. یک مکان ایجاد کنید.

وی بیان کرد: آماری از تعداد سگ های ولگرد به دست نمی آید و این حیوانات از شهرهای دیگر به این منطقه تخلیه شده اند که باعث شده تعداد این حیوانات در این شهرستان افزایش یابد.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس افزود: با توجه به اینکه مدافعان حقوق حیوانات با جمع آوری سگ های ولگرد مخالف هستند این موضوع باید با احتیاط برخورد شود.

و ادامه داد: هر سه شهر باید مکانی برای نگهداری سگ های ولگرد فراهم کنند چرا که این حیوانات از یک شهر جمع آوری و در شهر دیگر رها می شوند و این مشکل باعث سودی برای پیمانکاران شده است که باید از طریق فرمانداری ها ادامه پیدا کند. استان غربی

عزیزی در خصوص مرکز نگهداری از سگ های ولگرد در کرج خاطرنشان کرد: در استان البرز مرکزی برای نگهداری از حیوانات ولگرد وجود دارد اما قیمت نگهداری و هزینه هر قلاده سگ حدود ۳۵۰ هزار تومان برای یک ماه است که قیمت بالایی است. هزینه، و همچنین زنده است. دستیابی به هر گردنبند برای شهرداری قدس ۲۵۰ هزار تومان هزینه دارد که شامل هزینه های دارو، کارگری، خودرو و حمل و نقل است و رسیدگی به این موضوع نیازمند عزم همه مسئولان است.

وی با اشاره به مشخص نبودن مرزها در شهر کندز تصریح کرد: در اطراف شهر کندز کارخانه های صنعتی و مسکونی وجود دارد و جایی برای نگهداری این حیوانات وجود ندارد، اما می توان مکانی برای جمع آوری این حیوانات در منطقه اختر باشد. در نظر گرفته شده. آباد ملارد.

انتهای پیام/۶۷۰۷۵
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید