جیم کری اجتناب کرده اند ظاهر شدن خداحافظی کردجیم کری طنز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازیگر celeb آمریکایی پس اجتناب کرده اند تفریحی در فیلم جدید سونیک ادعا کرد کدام ممکن است قصد بازنشستگی دارد.

به گزارش ایسنا، ورایتی در اظهار داشت وگوی جدید شخصی اظهار داشت: مطمئنا، احتمالاً بازنشسته می شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مورد فوق العاده شدید هستم. در واقع تعیین می شود، اگر فیلمنامه همراه خود جوهر طلا نوشته می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای این فیلم برای افراد خیلی مهم بود، قابل دستیابی بود به ظاهر شدن برگردم. »

این طنز ۶۰ ساله یکپارچه می دهد: “ممکن است واقعا اقامت آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی را ترجیح می دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت غیر سکولار شخصی را ترجیح می دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده {نمی کنم} این چیزی باشد کدام ممکن است اجتناب کرده اند هیچ شخص مشهوری شنیده باشم.” این توسعه برای ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است کافی است. به مقیاس کافی روی حیله و تزویر کار کرده ام.”

به آگاه جیم کری {در این} مصاحبه، تفریحی مجدد او در «Sonic the Hedgehog 2» فینال موقعیت او در گذشته اجتناب کرده اند بازنشستگی {خواهد بود}.

در واقع دنبال کنندگان جیم کری به غیبت های تمدید شده مدت او رفتار کرده اند. تفریحی در «سونیک جوجه تیغی» اولین فیلم مهم این بازیگر پس اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید «احمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمقتر ۲» بود. او در چندین فیلم بی طرفانه تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در شش نیمه اجتناب کرده اند شنبه ساعت شب خشمگین در موقعیت جو بایدن در سال ۲۰۲۰ به نظر می رسد شد.

جیم کری موقعیت های به یاد ماندنی زیادی را به ثمر رساند به همان اندازه به یکی اجتناب کرده اند معتبرترین ستاره های سینما در گذشته تاریخی تغییر شود. این بازیگر کانادایی الاصل کار شخصی را همراه با طنز هایی مشابه رادنی دانگرفلد تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدها همراه خود کمدی کمدی Vivid Colors شناخته شد.

کری در نوزده نود به بالا شخصی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۹۹۴، تنها در یک واحد سال، در سه فیلم پولساز در مرحله جهانی تفریحی کرد: «S Ventura: Animal Detective» (۱۰۷ میلیون دلار)، «احمق را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمقتر» (۲۷۰ میلیون). ۱ میلیون دلار) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماسک (۳۵۱ میلیون دلار).

او در سال ۱۹۹۵ همراه خود جوئل شوماخر در «بتمن بدون پایان» در برابر این دیوار کوهنورد همبازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در نیمه دوم «Es Ventura: When Nature Calls» موقعیت شخصی را تکرار کرد.

جیم کری همراه خود دستمزد ۲۰ میلیون دلاری در فیلم کمدی «مرد کابلی» به کارگردانی «بن استیلر» به اولین بازیگر گذشته تاریخی سینما تغییر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۹۹۷ در فیلم «دروغگو دروغگو» تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین جایزه طلا را برای این فیلم بدست آمده کرد. این. این فیلم جهان را گرفت.

او علاوه بر این در موقعیت های دراماتیک ایفای موقعیت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۹۹۹ در فیلم «مردی روی ماه» ساخته میلوش فورمن تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزد جایزه صفحه بحث بازیگران آمریکا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۲۰۰۴ در فیلم «براق شدن ابدی خوب افکار پاک» نامزد بدست آمده جایزه شد. تفریحی برتر در موقعیت جوئل پریش.

«ممکن است باید را ترجیح می دهم فیلیپ موریس» (۲۰۰۹)، «سرود کریسمس» (۲۰۰۹)، «آقای پوپر پنگوئن» (۲۰۱۱)، «برت واندرستون باور نکردنی» (۲۰۱۳)، «دسر-اس۲» (۲۰۱۳)، «احمق‌تر» را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمق ۲ (۲۰۱۴)، “جنایت تاریک” (۲۰۱۶)، “سونیک جوجه تیغی” (۲۰۲۰) را انتخاب کنید و انتخاب کنید “سونیک جوجه تیغی ۲” (۲۰۲۲) اجتناب کرده اند تولید دیگری فیلم های “جیم کری” در سال های جدیدترین هستند.