جفت ترابی و سادکی می تواند هر مهاجمی را گلزن کند!/ نبود بازیکن برای پرسپولیس ضرر دارد.


به گزارش وانانیوز،

ناصر محمد خانی با بیان این مطلب افزود: وحید امیری ستاره بی ادعایی است که در خدمت تیم است. او می تواند پست های متعددی را از دفاع چپ برای کمک به هافبک چپ و حتی خط حمله پرسپولیس بگیرد و این تیم در غیاب او از هر لحاظ آسیب می بیند.

و ادامه داد: به شخصه سبک فوتبالی و اخلاق وحید امیری را خیلی دوست دارم. او بازیکنی است که همه چیز را در زمین می گذارد و هرگز کم فروشی نمی کند. وحید امیری کمرش را عمل کرد و امیدوارم هر چه زودتر برگردد زیرا هم پرسپولیس و هم تیم ملی به این بازیکن کلیدی نیاز فوری دارند.

مهاجم سابق پرسپولیس با اشاره به لزوم خرید گل هجومی در این تیم گفت: یحیی گل محمدی بارها اعلام کرده که مهاجم می خواهد. من می دانم که آقای درویش و دوستانش در باشگاه چقدر برای خرید ستاره های کلیدی تلاش کردند، اما چیزی که سرمربی در حال حاضر به آن نیاز دارد خرید یک مهاجم است. خدای نکرده نمی خواهم بازیکنی را اسپویل کنم اما مشخص است که پرسپولیس با تمیرف کار نمی کند. او در فصل گذشته چندین موقعیت برای اثبات خود داشت اما فقط یک گل به ثمر رساند!

ناصر محمدخانی خاطرنشان کرد: پرسپولیس یک مهاجم بزرگ می خواهد. این گروه قبل از پیروزی انقلاب مرحوم همایون بهزادی و آقای حسین کلانی را داشتند. به همین ترتیب یاد صفر ایرانپاک که همچنان رکورددار دربی است زنده می ماند. بعد از پیروزی انقلاب غلامرضا فتح آبادی، فرشاد پیوس، کریم باوی، مرتضی کرمانی مقدم، علی دایی، ادموند بزیک، جمشید شاه محمدی، مهدی طارمی، علی علیپور و خیلی های دیگر که شاید الان کمکم نکنند. پرسپولیس باید یک مهاجم بزرگ داشته باشد. کسی که برای آقای گلی می جنگد و حالا به نظر می رسد یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است که باید در آن بخش قدم بگذارد.

ستاره سابق پرسپولیس اضافه کرد: الان در پرسپولیس هافبک های خوبی مثل سعید صدکی و مهدی ترابی دارند که می توانند هر تهاجمی را در لیگ برتر هدف اصلی خود قرار دهند. امید عالیشاه، سروش رفیعی، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، کمال صغاده نیا و … در کنار این بازیکنان بازی می کنند. اگر مهاجم باهوش و گلزن باشد فصل بعد به راحتی می تواند ۲۰ گل بزند. امیدوارم باشگاه هر چه زودتر در این مورد اقدام کند.

ناصر محمدانی در پایان درباره ابقای دراگان اسکوچیچ گفت: اتفاق جالبی رخ نداد و به نظر من بعد از شکست در بازی دوستانه مقابل الجزایر اقتدار سرمربی تیم ملی شکسته شد. اگر فدراسیون می خواست اسکوچیچ را حفظ کند، بهتر بود حمایت بیشتری از مربی خود می کرد، اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. همه جا بود که سرمربی کروات اخراج می شد و بعد از دو سه هفته انواع و اقسام گمانه زنی ها و معرفی گزینه های جایگزین اسکوچیچ، این مربی ماندگار شد! به نظر من از این به بعد کار اسکوچیچ خیلی سخت تر از قبل می شود چرا که او باید دوباره خودش و اقتدارش را در تیم ملی نشان دهد. امیدوارم این مربی کروات بتواند مسائل را کنترل کند و در جام جهانی نتایج خوبی بگیرد چرا که تیم ملی برای همه ما مهمتر است و هیچ چیز مهمتر و ارزشمندتر از تیم ملی نیست. به همین دلیل باید از مربی تیم ملی هر که باشد حمایت کنیم.