در این پادکست ، من و جردن سایت در مورد ایجاد رابطه سالم با غذا صحبت می کنیم.

آیا تا به حال از خوردن رژیم غذایی با بیرون رفتن از غذا احساس نگرانی کرده اید؟ یا از رفتن به تعطیلات عصبی هستید زیرا می ترسید که تمام سختی کار خود را از دست بدهید و چربی اضافه کنید؟

در این صورت ، ممکن است لازم باشد رابطه خود را با غذا بهبود بخشید.

در این مصاحبه ، اردن توضیح می دهد که رابطه سالم (و ناسالم) با غذا چیست ، چرا اهمیت دارد ، چگونه عادات غذایی خوبی ایجاد کنیم ، چگونه از یبوست و نوشیدن زیاد پرهیز کنیم و موارد دیگر.

در صورت عدم آشنایی شما با جردن ، وی دارای چندین رکورد پاورلیفتینگ است ، دارای لیسانس علوم بهداشت و علوم رفتاری است و پادکست موفق خود را به نام مینی پادکست جردن سایاتبه

او همچنین مربی قدرت و تغذیه است (با مشتریانی مانند گری واینرچوک) ، و تجربه زیادی در آموزش نکات شخصی افراد و کمک به آنها در اتخاذ شیوه های زندگی سالمتر و پایدار دارد. یعنی زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد رابطه مردم با غذا و نحوه بهبود آن با عادات مثبت و پایدار کرده است.

بنابراین اگر می خواهید همه چیز را در مورد رابطه سالم با غذا بدانید و چگونه می توانید رابطه خود را بهبود بخشید ، به این مصاحبه گوش دهید!

جدول زمانی:

8:30 – رابطه سالم با غذا چیست و چرا اهمیت دارد؟

21:12 – چه شیوه های خوبی باعث ایجاد رابطه سالم با غذا می شود؟

40:22 – چگونه از مشکل تغییر انتخاب غذای خود در هنگام رژیم جلوگیری می کنید؟ وقتی از غذاهای رژیمی بدون کالری به غذاهای معمولی برمی گردید چگونه از پرخوری جلوگیری می کنید؟

صحبت در مورد نمایش:

پادکست جردن سایات

افزونه های Legion را از اینجا خرید کنید

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

نمرات خواننده

بدون امتیاز