جذب بازیکنان جدید به تراکتور با نظر بردیف


به گزارش شفاف، میلاد کر، مدافع ۱۸ ساله تیم های اصلی ذوب آهن و رضا کهساز، دروازه بان تیم پیکان با قراردادی به تراکتورسازی پیوستند. این دو فوتبالیست تجربه بازی در تیم ملی امید را دارند.

پوریا آریا کیا، مدافع کناری آلومینیو اراک در فصل گذشته نیز به شاگردان بردیف پیوست. این مدافع ۳۲ ساله در بیست و یکمین فصل حضورش در آلومینیو در فرم خوبی بود.

پیش از این محمدرضا خانزاده از گلگره به تراکتورسازی بازگشته بود و قرارداد محمد آقاجانپور مدافع تراکتورسازی به مدت ۲ سال تمدید شد.

با آغاز رسمی فعالیت تراکتورسازی، مراسم معارفه گربان بردیف نیز برگزار شد. در این مراسم محمدرضا زنوزی، مالک تراکتورسازی درباره بازیکنان جذب شده به این تیم توضیح داد: آقای بردیف همه بازیکنان داخلی و خارجی را خودش انتخاب می کند و من به او قول دادم هر بازیکنی را که بخواهد در صورت بازیکن خود آقای بردیف جذب می شود. آرزوها. اراده

وی افزود: مذاکرات با سه بازیکن خارجی مد نظر آقای بردیف در حال انجام است و طی روزهای آینده تکمیل می شود و یک بازیکن خارجی دیگر نیز در مرحله انتخاب است. مذاکرات با چند بازیکن داخلی ادامه دارد و انشالله به توافق می رسند و امسال موفق خواهیم بود.

با توجه به صحبت های زنوزی و بازیکنانی که به تراکتورسازی پیوستند، می توان به این نتیجه رسید که قربان بردیف از وضعیت دفاعی تراکتورسازی به خصوص در مورد بازیکنان ذخیره راضی نبود.