جدایی ستاره استقلال نهایی شد؟


جدایی ستاره استقلال نهایی شد؟

سعید تاکی، هافبک میانی آبی ها که فصل گذشته عمدتا به عنوان بازیکن تعویضی استفاده می شد، اگرچه با آبی ها قرارداد دارد، ممکن است قبل از شروع فصل از این تیم جدا شود.

استقلالی ها برای فصل آینده زبیر نیک نفس را به عنوان هافبک در اختیار دارند و توانستند قرارداد مهدی مهدی پور را تمدید کنند تا از نگرانی هافبک اول خود بکاهند. آنها اخیراً با بازیکنی از صنعت نفت به نام امید حامدی فر هم قرارداد بسته اند که می تواند یک ذخیره ایده آل باشد.

علاوه بر این، آبی ها نیز در برنامه های نقل و انتقالاتی خود برای تمدید قرارداد روزبه چسمی هستند و اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است سعید مهری برای فصل آینده در ترکیب نباشد. به خصوص اینکه بازیکن مورد نظر برای فصل آینده از لیست زیر ۲۵ سال خارج شده و در لیست بزرگسالان جای می گیرد.

مهری فصل گذشته ۱۱ بار برای استقلال به میدان رفت که فقط دو بازی مقابل گل گهر در هفته ششم و آلومینیوم در هفته ۲۸ به میدان رفت. او در هر دو بازی تنها یک نیمه در زمین و از ابتدا انجام داد. نیمه دوم تعویض شد. او در ۹ بازی دیگر به عنوان بازیکن تعویضی، در ۲ بازی مقابل گل گهر در هفته ۲۱ و در هفته ۲۵ مقابل سپاهان از ابتدای نیمه دوم به میدان رفت و در سایر دیدارها نیز در دقایق پایانی مورد استفاده قرار گرفت. مجموع دقایق حضور این بازیکن در زمین ۲۵۳ دقیقه بود.

روزهای آینده را باید برای استقلال در نقل و انتقالات و البته سعید مهری حساس دانست.