جان منصفانه فرعون تمایل دارد!


به مشاوره فانئوس،

روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده است کدام ممکن است یوونتوس تمایل دارد محمد صلاح برای فصل بلند مدت جانشین پائولو دیبالا شود، با این حال همراه خود ملاحظه به محدودیت های پولی تجهیزات گلف، انتصاب او به سختی پیچیده به نظر می رسد مانند است.

ستاره مصری لیورپول به همان اندازه ژوئن ۲۰۲۳ همراه خود این خدمه قرارداد دارد با این حال مذاکرات برای از سرگیری این قرارداد در ماه های فعلی پیشرفتی نداشته است.

یوونتوس همراه خود درک این ضرر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ملاحظه به جدایی دیبالا در طولانی مدت فصل، تصمیم های اولین ای همراه خود سرمربی صلاح برقرار کرد به همان اندازه به او ادعا تدریجی کدام ممکن است این شرکت کننده تابستان امسال کنار هم قرار دادن است.

افزایش پولی صلاح برای یوونتوس کار آسانی نیست از او در جاری حاضر سالانه ۱۱ میلیون یورو در لیورپول درآمد دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوونتوس قابل دستیابی است همراه خود وجود معافیت مالیاتی مقامات ایتالیا برای گیمرها خارجی پس اجتناب کرده اند ۵ سال نتواند آن را بازپرداخت تدریجی، از آنها به ایتالیا باز می گردند. صلاح در گذشته اجتناب کرده اند سوئیچ به لیورپول در سال ۲۰۱۷ برای رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیورنتینا تفریحی کرد.

ماتیاس دلشت در جاری حاضر همراه خود دستمزد ۸ میلیون یورو در سال به اضافه ۴ میلیون پاداش، پردرآمدترین شرکت کننده یوونتوس است. با این حال یوونتوس ۹ تنها حاضر به صنوبر اصولاً نیست، اما علاوه بر این قصد دارد سقف دستمزد گیمرها را نیز کاهش دهد.