تکذیب درویش درگیری دیابه در انزلی


به گزارش وانانیوز،

شیخ دیابات، گلزن سابق استقلال که این فصل به پرسپولیس پیوست، حالا حاشیه بزرگی را مقابل خود می بیند. آخرین اخبار مربوط به این بازیکن مربوط به اتفاقات پایان دیدار با ملوان در انزلی است. جایی که گفته می شود او با یکی از هواداران دعوا کرده و با او برخورد کرده است.

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس با رد این اتفاق و دفاع از مهاجم مالی تیمش گفت: با توجه به شخصیتی که او را می شناسم، بعید می دانم که چنین رفتاری داشته باشد و درست نیست.

وی درباره حضور این بازیکن در لیست مسابقات برای حضور در تیم نیز گفت: به مرور زمان خودش را به شرایط اولیه تیم رسانده است.

درویش همچنین در پاسخ به شایعات پیرامون مصدومیت این بازیکن در زمان عقد قرارداد گفت: اگر مصدوم شود، قرارداد چگونه بسته می شود؟ بازیکن قبل از عقد قرارداد باید معاینات پزشکی و تست ایفمارک را پشت سر بگذارد و قطعا این خبر مرزی است و صحت ندارد.

وی با توجه به اینکه آخرین خرید این تیم مورد توجه یحیی گل محمدی قرار نگرفت و با خواست مدیران تیم خریداری شد، پاسخ داد: از آن دست نشریاتی است که دوست دارند بین باشگاه و باشگاه فاصله بیندازند. و اعضای تیم اساسا مربی باشگاه باید اسامی را که می خواهد اعلام کند. مرد فنی اول می تواند بازیکنان را معرفی کند. او ابتدا نمی خواست، اما بعداً اعلام کرد که اگر سالم است، او را بیاورید و جذبش کنید. گروهی هستند که موفقیت پرسپولیس را دوست ندارند. باشگاه اکنون در حال پرداخت بدهی ها و مبارزه با سیستم دلالسیم است. با تغییر من، چیزی تغییر نمی کند و آنها باید از خدا بخواهند که تغییر کند، که این اتفاق نمی افتد تا به آنچه می خواهند برسند.»