تور ۸ ساعته مسافران پرواز تهرانبه گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش ایسنا، پرواز شماره ۹۶۴ شرکت هواپیمایی ایران ایرتور قرار بود ساعت ۱۲:۴۵ امروز از تهران به مقصد مشهد حرکت کند، اما به دلیل نقص فنی در این پرواز، مسافران تا لحظه انتشار این خبر همچنان در فرودگاه مهرآباد سرگردان هستند. .

یکی از مسافران به ایسنا گفت: از ظهر امروز بارها پرواز را لغو کردند اما مسئولان این شرکت هواپیمایی پاسخ مناسبی به مسافران ندادند و در نهایت اعلام کردند که این پرواز امروز ساعت ۱۰ ظهر انجام می شود. ۰۰. یا ساعت ۱۱:۰۰ شب. انجام شده.

پس از این اتفاق با رضا رضایی مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور گفت و گو کردیم که وی در توضیح این موضوع گفت: پرواز ظهر امروز ایران ایرتور قرار بود ساعت ۱۲:۴۵ مهرآباد را به مقصد مشهد ترک کند، اما قبل از تحویل هواپیما به طول. هنگام سوار شدن مسافران، نقص فنی در قسمت موتور اعلام شد و به مسافران اعلام کردیم که این پرواز حدود ساعت ۱۵ انجام می شود.

وی افزود: با وجود تلاش مهندسان تعمیر و نگهداری، این هواپیما آماده نبود و در ادامه ساعت ۱۹:۳۰ را به عنوان ساعت پرواز به مسافران اعلام کردیم و در ساعات اولیه در دو نوبت سرد و گرم از مسافران خدمات رسانی شد و پرواز مذکور ساعت ۲۲:۴۵ به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه هواپیمای جایگزین در حال آماده سازی است، گفت: امیدواریم پرواز تهران – مشهد در ساعت ۲۲:۴۵ انجام شود و ایران ایرتور با عذرخواهی از تاخیر پیش آمده به اطلاع مسافران می رساند طبق قوانین حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری، خسارت وارد می شود و تاخیر به مسافران پرداخت می شود.

البته بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار ایسنا از مسافران دریافت کرده، در این ساعات تاخیر تنها پذیرایی سرد صورت گرفته و نمایندگان ایران ایرتور اعلام کرده اند که در صورت کنسلی پرواز و برای آینده فقط مسافران می توانند قیمت بلیت خود را دریافت کنند. پروازهای این شرکت هواپیمایی ۳۰ درصد تخفیف ارائه می دهد.