تمجید ویژه از بازار جدید یحیی و پرسپولیس


تمجید ویژه از بازار جدید یحیی و پرسپولیس

محمد پنجعلی، کاپیتان سابق پرسپولیس درباره دیدار حساس هفته دوم این تیم مقابل خوزستان، موضوع ورود بانوان به ورزشگاه ها و دیگر مسائل اظهار کرد:

سطح مسابقات بعد از هفته اول را چگونه ارزیابی کردید؟

قبل از هر تاپیک یک گلایه اساسی از مسئولان برگزاری مسابقه دارم که مربوط به چمن ورزشگاه فولاد شهر بود. پرسپولیس اصلا نتوانست کار همیشگی خود را در زمین چمن فولادسخر انجام دهد. در این مسیر ناهموار، بازیکنان بیشتر به زمین و چمن آن توجه داشتند تا توپ. بازی سپاهان در عضدی نشان داد که زمین این ورزشگاه نیز وضعیت خوبی ندارد. این برای لیگ برتر ایران در این برهه و عصری که دیگر نباید مشکل زمین را مشکل خاصی تلقی کرد، مایه تاسف است.

بازی پرسپولیس با ذوب آچان را چگونه ارزیابی کردید؟

این بازی برای قلب نیست. البته پرسپولیس بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما متاسفانه به دلیل نبود مهاجم ترمینال با آن همه حمله نتوانستیم گلزنی کنیم.

حضور مهاجم جدید هلندی در تیم پرسپولیس را مثبت ارزیابی می کنید؟

من یه کلیپ از بازی های این فوتبالیست دیدم اگه مثل همین کلیپ تو پرسپولیس بازی کنه عالی میشه و خیلی به درد تیم میخوره. او یک فوتبالیست دوپا و باهوش است. البته پرسپولیس به غیر از لوکادیا یک مهاجم می خواهد چون به جز این بازیکن فقط مهدی عبدی را داریم.

بازی بعدی فولاند را چگونه پیش بینی می کنید؟

تیم فولاد از قدیم الایام نماینده محترم خوزستان بوده و همیشه حریفی سرسخت به حساب می آید. آنها قطعا در تهران به دنبال امتیاز هستند و بازی آسانی نخواهد بود.

به نظر شما پرسپولیس می تواند فولاند را در تهران شکست دهد؟

پرسپولیس همه تیم ها را دوست دارد. بستگی به موقعیت دارد که بچه ها از موقعیت های خود به درستی استفاده کنند. چون تیم شکر خدا در تمامی پست ها بازیکنان توانمندی دارد. ما سال گذشته کیفیت خوبی داشتیم و می‌توانستیم قهرمان لیگ شویم، اما با وجود اینکه چند بازی را انجام دادیم، نایب قهرمان شدیم. البته نمی خواهیم به آن دوران برگردیم اما امسال مدعی اصلی هستیم.

چگونه نتیجه را پیش بینی می کنید؟

ما سه امتیازمان را می گیریم چون از اینجا باید برای قهرمانی آماده شویم.

هفته اول به دلیل شرایط ورود بانوان بدون تماشاگر برگزار شد. به نظر شما آیا بانوان می توانند بازی های قهرمانی را حضوری تماشا کنند؟

اول از همه خوشحالم که بازی پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار شد و امیدوارم خانم ها هم از این بازی بیایند. من کاری به این مسائل ندارم، اما یک نکته را بیان می کنم. چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​چه مسئولین بخواهند و چه نخواهند، این اتفاق می افتد زیرا مردم می خواهند.

در خصوص اعلام هزینه های باشگاه های پرسپولیس و استقلال، صحبتی در مورد هزینه های این دو تیم دارید؟

مشکل پرسپولیس و استقلال به این شکل حل نمی شود. این گروه ها باید خصوصی شوند. این دو تیم با این همه هوادار به راحتی می توانند درآمدی بسیار بیشتر از این داشته باشند. در همه جای دنیا از تیم های محبوب پول در می آورند، اما اینجا ما پول خرج می کنیم. کار ما در رابطه با پرسپولیس برعکس است.