بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره حمله به مناطقی در عمق اقلیم کردستان


خرداد: روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از آغاز مرحله جدید عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نسا علیه مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطق عمیق این کشور خبر داد. شمال عراق

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

نام خداوند بخشنده

ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی

همانطور که در اطلاعیه روز شنبه (تاریخ ۷/۲/۱۴۰۱) آمده است، پس از تذکرات لازم به مسئولین منطقه شمال عراق از طریق منابع مربوطه برای خنثی سازی اقدام گروهک های تروریستی ضد ایرانی مرتبط با استکبار جهانی در منطقه خود و بدون اطلاع رسانی توجه به این مطالبه قانونی و مشروع همراه با تداوم حضور گروه های تروریستی و حملات در مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و حمله به برخی پایگاه ها و پاسگاه های مرزی کشورمان و حمایت از اغتشاشات اخیر از قرارگاه حمزه سیدالشهداء علیه السلام.

زیرا در این مدت بقایای گروهک های تروریستی ضدانقلاب پس از تلفات در مناطق پراکنده و تهدید امنیت و آرامش مردم عزیزمان همچنان باقی مانده است، از صبح امروز (چهارشنبه ۶/۷/۱۳۰۱) مرحله جدید عملیات آغاز می شود. رزمندگان اسلام در مقابل مواضع، مقر و پادگان گروه‌های مذکور در عمق منطقه شمال عراق با استفاده از یگان‌های موشکی و پهپادی نیروی زمینی سپاه و شلیک سنگین و ترکیبی موشک‌های نقطه‌ای و تهاجمی و مخرب پهپادها و ضربات مهلکی به آنها وارد شد و سپس جزئیات عملیات و خسارات و خسارات وارده به دشمنان ملت ایران اعلام خواهد شد.

بار دیگر تاکید می شود که این عملیات تا دفع موثر تهدید و متلاشی شدن مقرهای گروه های تروریستی و انجام تعهدات و مسئولیت های خود در منطقه، با قاطعیت ادامه خواهد داشت.