بن بست استراتژیک ریاض در یمن / سطح جدید در جهان امارات / بحرین / قطر دومینوی نقض حقوق بشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپلماسی تعدادی از ضلعی


بن بست استراتژیک ریاض در یمن / نقطه جدید در منطقه امارات / بحرین / قطر دومینوی نقض حقوق بشر و دیپلماسی چند ضلعی

خوب کارشناس امتیازات عربی ذکر شد: تجدید روابط امارات همراه خود ترکیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل با بیرون شک مهمترین اتفاق در خلیج فارس است، با این حال انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا زدن عربستان در فاجعه یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبلیغ قطر توسط آمریکا نیز به ارمغان آورد. موجی اجتناب کرده اند اطلاعات.”


رضا میرابیان کارشناس کشورهای عربی در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرنگار ایلنا در تشریح مهمترین رویدادهای خلیج فارس در سال ۱۴۰۰ ذکر شد: آن سال بود. یکی اجتناب کرده اند موضوعاتی کدام ممکن است در ریاض موجود است، تحمیل آرزو یمن بر اتحادیه عرب به مدیریت عربستان است. واقعیت اینجا است کدام ممکن است در سال های جدیدترین این اتحاد در یمن از نزدیک شکست خورده است. چرا کدام ممکن است مارب، شهری استراتژیک در جاری فروپاشی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصارالله {در این} جبهه انگشت برتر را دارد. علاوه بر این این، تحرکات سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپلماتیکی کدام ممکن است سعودی ها در یمن اجتناب کرده اند آن صحبت می کنند، تاثیری نداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون همراه خود تحویل داد بیش اجتناب کرده اند شش سال اجتناب کرده اند تحریک کردن درگیری یمن، عربستان هیچ دستاوردی نداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمل فشار است. حالا به سراغ ولیعهد عربستان می رویم.


وی افزود: تخریب وجهه اتحادیه عرب در یمن را باید مهمترین محور در بخش پوشش خارجی عربستان دانست. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، اجباری به اشاره کردن است کدام ممکن است محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در سال ۲۰۲۱ خوب این سیستم بازدید جهان ای را تصمیم گیری کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۵ ملت عضو شورای همکاری خلیج فارس بازدید کرد. این بازدید کدام ممکن است حرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث های زیادی را به در کنار داشت، اجتناب کرده اند سوی عربستان به یک معنا ادعا حضور در کشورهای همسایه تلقی شد به همان اندازه ولیعهد این ملت به همگان بفهماند کدام ممکن است مرحله کنونی عربستان در رتبه دوم قرار دارد. به هیچ کدام اجتناب کرده اند او. {در این} میان باید ملاحظه داشت کدام ممکن است موضوع یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتفاقات آن ملت به همان اندازه فینال روز سال قبلی بر ریاض یکپارچه داشت. چون آن است می بینیم اتحادیه عرب در پایین صحنه انصارالله را {به دلیل} فشار سعودی در لیست تروریستی مکان ها، ریاض حداقل با توجه به یمن همراه خود اولویت های روانشناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی مواجه است.


این کارشناس امتیازات سیاسی ذکر شد: ادعا عربستان مبنی بر امتحان شده برای مذاکره همراه خود انصارالله را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری محاصره جریان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمل فشار توصیه آن در فشار مالی خوب نبرد بدیهی است کدام ممکن است باید آن را وحدت سیاسی یکجانبه نامید. انصارالله پیش اجتناب کرده اند این آگاه بود روزی کدام ممکن است تمامی تحریم ها علیه یمن، حمله ها اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فشارهای گروه ملل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورای ایمنی کاهش یابد، او پای میز مذاکره خواهد به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود عربستان مذاکره خواهد کرد. امارات متحده عربی. در برابر این، کشورهای جهان مربوط به عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات سعی دارند انصارالله را در موضع ضعیف پای میز مذاکره بکشانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه اینها نماد می دهد کدام ممکن است وضعیت ریاض در روزی کدام ممکن است آرامکو هدف قرار خواهد گرفت جدی تر است. حمله پهپاد انصارالله امید کنونی عربستان سعودی خوب بن بست سیاسی در بحبوحه فاجعه قدرت بر اوج مشکل اوکراین است کدام ممکن است ممکن است به این ملت اجازه دهد اجتناب کرده اند روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا به نفع شخصی استفاده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام اجتناب کرده اند مزایای آن بهره مند شود.


امارات


وی افزود: با توجه به امارات باید بگوییم کدام ممکن است این ملت سال قبلی امتحان شده کرد به همان اندازه اجتناب کرده اند فاجعه یمن خارج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است معتقدم سیگنال شکست در یمن خروج نیروهای تحمل امر ابوظبی بود. کدام ممکن است فوق العاده حیاتی است.” برای افراد امارات مهم بود کدام ممکن است {برای عادی} سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور روابط همراه خود اسرائیل امتحان شده کنند. چون می خواستند در خلیج فارس نیروی محرکه ای علیه جمهوری اسلامی ایران تحمیل کنند، با این حال شکست ترامپ در انتخابات عملاً این معادله را اصلاح داد. بازدید جدیدترین نخست وزیر رژیم صهیونیستی به امارات را باید بسیار قدرتمند موضوع سال قبلی دانست، با این حال مهمتر اجتناب کرده اند آن موضوع کشش امارات {به سمت} ایران، سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ترکیه بود. می بینیم کدام ممکن است بشار اسد به امارات سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طرفی اردوغان خوب دهه بعد علاوه بر این بازدید به آنکارا، ولیعهد ابوظبی، وارد امارات شد. اجتناب کرده اند نکات زیر خاص تبدیل می شود کدام ممکن است در ابوظبی شاهد خوب سطح عطف قطعی در بخش پوشش خارجی هستیم.


اجتناب کرده اند قطر


میرابیان ذکر شد: یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند اتفاقات مهمی کدام ممکن است در سال ۱۴۰۰ رخ داد، بحث تجدید جایگاه قطر در شورای همکاری خلیج فارس بود. دوحه سال قبلی به یک معنا توانست روابط شخصی را همراه خود عربستان روال تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یک معنا سودآور به دور شدن محاصره تحمیلی دوحه شد. همه دیدند کدام ممکن است دوحه سعودی‌ها را مجبور به کناره‌گیری اجتناب کرده اند شروط شخصی کرد، با این حال در نظر گرفته شده نمی‌کنم چیزی را کدام ممکن است با توجه به قطر باید ذکر شد {در این} زمینه چکیده شود. قطر در سال های جدیدترین به قطب بی نظیر تبادلات سیاسی همراه خود محوریت افغانستان تغییر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} زمینه شاهد حاضر دیپلماسی پرانرژی اجتناب کرده اند طریق دوحه بوده ایم. با بیرون شک، ادعا جو بایدن اجتناب کرده اند قطر شناخته شده به عنوان متحد استراتژیک خارج اجتناب کرده اند آمریکا آمریکا نماد می دهد کدام ممکن است قطر در شرایط کنونی چقدر برای واشنگتن اهمیت دارد.


بحرین


وی در خاتمه خاطرنشان کرد: برای بحرین نیز باید ذکر شد کدام ممکن است این ملت در ۱۲ ماه قبلی همانند قبلی پوشش عربستان را دنبال کرده است. در سال های جدیدترین بحرین اجتناب کرده اند تذکر پوشش خارجی انصافاًً همراه خود عربستان سعودی همسو {بوده است}، با این حال در موجود در شاهد سرکوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات قابل توجه برای شیعیان بوده ایم. بحرین اجتناب کرده اند سال ۱۴۰۰ تاکنون مورد گزارش های متعددی اجتناب کرده اند نقض حقوق بشر {در این} ملت بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقض حقوق شهروندی محسوب تبدیل می شود. {در این} میان باید ملاحظه داشت کدام ممکن است در سال های جدیدترین منامه مقاوم ترین دلبستگی را به اسرائیل داشته است. به خوانایی دیدیم کدام ممکن است دیدارهای زیادی بین افسران ارتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی بحرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی صورت گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} راستا توافقات جدیدی بین ۲ طرف صورت گرفت. در نشست دیروز کدام ممکن است همراه خود حضور آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در اسرائیل برگزار شد، علاوه بر این مراکش را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات، وزیر خارجه بحرین نیز حضور داشت.


انتهای پیام/