برگزیدگان جشنواره تئاتر استان سمنان معرفی شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سی و سومین جشنواره تئاتر استان سمنان جمعه شب با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف در تالار فرهنگ شاهرود در مراسم اختتامیه نقطه صفر مرزی به کارگردانی محمدرضا عبادیانی و غزل به کار خود پایان داد. حصار به کارگردانی مسعود. صنعتی نامزد دبیرخانه چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شدند.

جایزه طراحی بروشور به سروش گالیان از نمایش بالستیک ژور و جایزه ویژه لباس به حسن سرچاهی از نمایش شبی از شب های تهران و امیرحسین دلارام از نمایش بالستیک ژور طراحی نور را بر عهده گرفتند. .

جایزه ویژه موسیقی به علی ربیعی از نمایش غزل حصار حسن سرچاهی جایزه صحنه نگاری این نمایش را دریافت کرد یک شب از شب های تهران هم مسافری برای صحنه نگاری عرفان طوسی از نمایش زخم بالستیک انتخاب شد.

در بخش بازیگری زن، فهیمه مدرسی برای نمایش قزل حصار بازی کرد و بازیگری زن شیما در رتبه سوم قرار گرفت. خواندن نائب قهرمانی نازنین زهرا از برنامه شبی تهران در شب های مسافر است خواندن از نمایش شکلک مقام اول بازیگری به زهرا لطفی از نمایش دوک صفر مرزی رسید.

در بازیگری مرد مهدی بانی برای نمایش قصیده زنجر بازی کرد و مقام سوم بازیگری مرد به رضا قاسم پور عطایی از نمایش نقطه زر مرزی و سروش گالیان از نمایش زخم بالستیک (مشترک) رسید. نمایش شب های تهران، مسافری (جامعه) و مقام اول بازیگر مرد به محمدرضا حلاجان از نمایش قزل حصار رسید.

هیئت داوران در نگارش، چاره‌ای در این بخش نداشتند، اما در بخش کارگردانی، از حسن سرچاهی سرپرست گروه تئاتر شبی‌های تهران به دلیل نقش مؤثر در آموزش و پویایی تئاتر شاهرود تقدیر شد. و مقام سوم کارگردانی به مسعود رسید. صنعتی کارگردان غزل حصار مقام اول به امیرحسین دلارام مدیر فیلم زخم بالستیک و محمدرضا عبادیانی کارگردان دوکتا سفر مرزی رسید.