برخورد با پدیده جدید استقلال چگونه است؟ مثل امیرحسین حسین زاده


برخورد با پدیده جدید استقلال چگونه است؟  مثل امیرحسین حسین زاده

اخیراً برخی از بازیکنان بندهایی را در قرارداد خود لحاظ می کنند که با وجود قرارداد به راحتی اردوی تیم را ترک می کنند، زیرا گرفتن این بندها برای آنها آسان است و نمی توانند با شکایت باشگاه فعلی خود مواجه شوند.

در قرارداد امیرحسین حسین زاده عنوان شده بود که با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار می تواند قبل از پایان قرارداد از اردوی آبی ها خارج شود. او اکنون راهی شارلوا شده و باشگاه بلژیکی اعلام کرده که این پول را به حساب آبی ها واریز خواهد کرد.

شاید زمانی که استقلال با امیرحسین حسین زاده قرارداد بست، باورش نمی شد که این بازیکن ستاره و سرمایه باشد و به همان ۲۵۰ هزار دلار بسنده کرد. اگرچه در باشگاه های حرفه ای اینطور نیست، اما قطعا بند آزادسازی بازیکنان جوان بدون هیچ پیش بینی برای آینده آنها تعیین می شود تا باشگاه فعلی متضرر نشود. به عنوان مثال، سانتاکلارا فصل گذشته پس از به خدمت گرفتن محمد محبی که اتفاقاً به استقلال علاقه مند بود، بند فسخ ۳ میلیون یورویی را در قرارداد خود گنجاند.

استقلالی ها به راحتی امیرحسین حسین زاده را از دست دادند. امیدواریم حداقل قرارداد بازیکنانی مثل امیرعلی صادقی با لباس آبی بسته شود. بازیکنی که در بازی مقابل شاگردان پیرلو هر دو گل آبی ها را به ثمر رساند. از آنجایی که او در تیم ملی امید و جوانان حضور دارد، دیر یا زود مورد توجه تیم های اروپایی قرار می گیرد و امیدواریم حداقل این بازیکن با مبلغ ۲۵۰ هزار دلار جابه جا نشود.