برانکو را اخراج کردیم که روش را حفظ کرد! | برنامه تاریخ های حرفه ای


در روزهایی هستیم که مسابقات فوتبال جام جهانی در ۵ دوره حضور ایران برای کشورمان به پایان رسید و این روزها برنامه های فوتبال بعد از جام جهانی تدوین شده است.

به گزارش هوادار، در ۵ فصلی که در مسابقات فوتبال جام جهانی حضور داشتیم، مربیان ما ۳ بار بعد از جام جهانی تثبیت شدند، یک بار سرمربی تیم ملی در پایان قرارداد و شغلش مورد توجه مسئولان قرار نگرفت. سرمربی تیم ملی کشورمان یک بار پس از یک ماه تعطیلی از سمت خود استعفا داد.

در سال ۱۳۵۷ بعد از جام جهانی حشمت مهاجرانی که با تیم ملی یک تساوی، دو شکست، دو گل، ۸ گل خورده و یک امتیاز کسب کرده بود، همچنان مسئولیت را بر عهده گرفت.

جلال طالبی در سال ۱۳۷۷ در جام جهانی یک برد و دو باخت، دو گل زد و چهار گل دریافت کرد اما پس از جام جهانی به دلایلی که در فیلم ذکر شده استعفا داد و منصور پورحیدری در تیم ملی جایگزین او شد.

در سال ۲۰۰۶ تیم ملی فوتبال به همراه برانکو در جام جهانی شرکت کرد که با تیم ملی مساوی کرد، ۲ باخت، ۲ گل زد و ۶ گل دریافت کرد و پس از پایان مسابقات استعفا داد.

کی روسو در سال ۲۰۱۴ با تیم ملی یک تساوی و دو شکست، یک گل و ۴ گل خورده داشت و بعد از بازی ها به کار خود برای تیم ملی ادامه داد.

کی روش در سال ۲۰۱۸ با یک گل، یک تساوی و یک شکست با تیم ملی، ۲ گل و ۲ گل دریافت کرد و به کار خود در تیم ملی ادامه داد و بهترین نتایج تیم ملی در تاریخ حضور خود را به ثبت رساند. جام جهانی . .

برنامه تاریخ های حرفه ای