با ۲۰ میلیارد نمیشه خونه خرید


به گزارش وانانیوز،

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین گل غرسیجان در جمع خبرنگاران گفت: سه چهار بازیکن خود را در نقل و انتقالات از دست دادیم اما ۹۰ درصد بازیکنانمان را حفظ کردیم. ما ساختار اصلی تیم را حفظ کردیم. دو سه بازیکن خیلی خوب اضافه کردیم، اگر برزیلی بیاید خیلی از مشکلات حل می شود.

و ادامه داد: برنامه تمرینی خود را مثل هر سال زود شروع کردیم. از باشگاه هم تشکر می کنم که تا جایی که می توانستند از نظر کادرفنی کمک کنند و دو بازی دوستانه در اردو خواهیم داشت و ۱۶ یا ۱۷ مرداد برمی گردیم.

سرمربی گلگهار افزود: شرایط تیمی خوبی داریم. امیدواریم بازیکنانی که وارد شدند و جایگزین شدند بتوانند جای بازیکنانی که رفتند را پر کنند. برای کسانی که طلاق گرفته اند آرزوی موفقیت داریم. حالا خوشحالیم که برای هر پست دو بازیکن آماده داریم. تفاوت فنی آنها زیاد نیست. ما می توانیم در هر بازی ۱۱ بازیکن را به زمین بفرستیم. با توجه به اینکه برخی از بازی های لیگ برتر ۵ روز و برخی ۴ روز فاصله دارند، نگران این موضوع نیستیم و ۲۰ بازیکن آماده داریم که آمادگی جسمانی دارند و به راحتی قابل تعویض هستند تا لحظه ای تحت فشار قرار نگیریم. دوره زمانی.

وی در مورد قرعه کشی لیگ و اینکه تیمش در بازی اول باید به مصاف تراکتور برود، گفت: باید ۳۰ بازی انجام دهیم. تراکتور امسال نسبت به پارسال شرایط بهتری دارد و بازیکنان خوبی دارد. مربی تشبیه خوبی آورده است. شرایط او نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. ما باید با همه تیم ها بازی کنیم و تمام آن ۳۰ بازی باید انجام شود

قلانویی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که چرا گل گهر در این فصل نقل و انتقالات بی سر و صدا کار کرد و در بازار نقل و انتقالات سروصدا به وجود نیامد، گفت: فصل گذشته در چارچوب خاصی جذب نیرو کردیم. اما دشمنان قلانوی هر کاری که ما بکنیم انجام خواهند داد. یعنی تیمی که برای سومین سال متوالی در لیگ برتر حضور داشت با پاری سن ژرمن مقایسه شد. در دشمنی با قلانوی این کار را کردند. چرا کسانی که پارسال علیه ما نوشتند الان سکوت کرده اند؟

ادامه: این موارد را می بینید. من از پلتفرم شما استفاده خواهم کرد و می گویم که از من آماده هستیم تا تعداد قراردادها را آزاد کنیم. به شرطی که همه باشگاه ها این کار را انجام دهند و مردم بفهمند که سال گذشته به ما دروغ گفته شد و در سال های قبل هم همینطور بوده است. مشکلی نیست خوشحالم که دشمنان ما قبل از ما دو مصاحبه می کنند و آنها را می بینند و می روند به خانواده هایشان می گویند و بعد خانواده هایشان به آنها می گویند. وقتی در مورد شخص دیگری صحبت کردید در این مصاحبه کجا بودید؟ مشکلی نیست، بیایید بگوییم.

مربی تیم فوتبال گل گهر خاطرنشان کرد: من هر کاری می کنم دشمنان خود را دارم. بگذارید دشمنان ما یکی دو مصاحبه انجام دهند و در تلویزیون بیایند و ببینند. تمام سال هایی که در لیگ برتر بودم، وضعیت دستیاران ما به همین شکل بود. می توانید از رضا فتاحی درباره سال دوم حضور ما در سپاهان بپرسید. ما گروه را با ۴۸ میلیارد دلار بسته ایم. در سال دوم که دلار کمی افزایش یافت به ۷۰ میلیارد دلار رسید. در استقلال نهم و سیزدهم که اصلا پول نداشت، تراکتور یازدهم که گرفتیم پول نداشت و امکانات خوبی نداشتیم.

قلانوی گفت: هر نتیجه ای بگیرید، دشمنان زیادی هستند که به آخرت ایمان ندارند و خدا را نمی شناسند. مطالبشان را پخش می کنند، هدفشان بیدار کردن امیر قلعه نویی است. اگر سال گذشته مربی گل گهر نبودم، ۲۵ آمیتاز را از دست نمی دادیم. ۸ امتیاز به رقبای ما دادند. ما به فاصله ۱۰ امتیازی نزدیک بودیم. در واقع ۲۵ نقطه خروج داشتیم. کارهای قانونی انجام داده بودیم و کارت صادر شده بود. هر چه شد مشکل جای دیگری بود اما دیدند گلگهار سیرجان است و امیر قلعه نویی مربی آن است و گفتند بهترین فرصت برای تسویه حساب است.

وی درباره اینکه به نظر می رسد فصل آینده لیگ قوی تری خواهیم داشت، گفت: البته که همین طور است. بسیاری از لژیونرهای ما بازگشته اند. چند مربی سطح بالا به فوتبال ما آمده اند. مطمئناً برخی از تیم ها تا جایی که توانسته اند هزینه کرده اند. کیفیت لیگ ما امسال فقط به خاطر جام جهانی بالا می رود. یعنی خود جام جهانی انگیزه زیادی به لیگ ما می دهد چون خیلی به هم نزدیک هستیم و امیدوارم مربیان تیم ملی همه آنها را ببینند و به آن فکر نکنند و همه کسانی که لایق دعوت شدن هستند و بدهند. حق آنهاست

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گرشاسبی سقف قرارداد این بازیکن را ۱۲ میلیارد دلار اعلام کرده و به نظر شما آیا این سقف اعلام شده از سوی مدیرعامل فولاد در لیگ برتر ما کاربردی است؟ یه چیزی بگم من وقتی سقف قرارداد میذاری مشکل داشتم اگه ۲۰ بازیکن رو در ۱۶ ضرب کنی به ۳۲۰ بازیکن میرسی.اگه اشتباه نکنم و ریاضیم خوبه ۳۲۰ ضربدر ۱۰ میلیارد تومن باعث میشه بازیکن یک متر باشه. از ۳ میلیارد دامنه به ۱۰ میلیارد تبدیل شود پس مجرد هم نیست. به خصوص مشکل اینجاست که همه گروه ها قرارداد بسته اند و می آیند قانون می گذارند. من برای قانون سقف قرارداد در سری قبل سخت جنگیدم و دیدید حذف شد. بازیکنی در بارسلونا یا رئال مادرید بازی می کند و دستمزدش ۱۰۰ میلیون یورو است و بازیکن کنارش می تواند ۲ میلیون یورو بگیرد.

و ادامه داد: این مسائل در همه جای دنیا وجود دارد و طبیعی است، اما بحث من اینجاست، اگر این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو بگیرد، یک کارگر می تواند با ۵ هزار یورو زندگی کند و جامعه اقتصادی متوسط ​​جامعه پویا است. اما الان در ایران جامعه متوسطی وجود ندارد. در فوتبال یک میلیارد تومان حقوق می گرفتی و با آن یک خانه ۲۰۰ متری در خیابان ولنجک ۱۰-۱۲ سال پیش خریدی. اما الان بازیکن ۲۰ میلیارد حقوق می گیرد اما نمی تواند آن خانه را بخرد و مشکل این است که طبقه کارگر و متوسط ​​جامعه آسیب پذیر هستند. اگر ۱۰۰ میلیون یورو در خارج از کشور پرداخت کنند، کارگر با ۵ هزار یورو می تواند زندگی کند.

وی درباره اینکه اعلام شده بود کمک داور ویدیویی فصل آینده به لیگ نمی آید اما میرشاد مجدی با بیان اینکه تلاش می کنم در نیم فصل دوم کمک داور ویدیویی را در اختیار بگیرم، گفت: چیزی عادی است، من را به چالش می کشد که ما این کارها را انجام نمی دهیم. . قطر میزبان جام جهانی و سازماندهی جام جهانی است. به زمین های او هم نگاه کنید، برای ما بد است که نمی توانیم VAR بیاوریم. این برای ما خیلی بد است. ۲-۳ روز پیش برنامه ای دیدم که در آن اعلام شد تیم گل گهر سیرجان تیم دوم جدول داوری است که از ناحیه داوری آسیب دیده است. البته این موضوع ۱۰-۱۲ سال است که مطرح است. فصل گذشته هیچ کدام، فصل قبل، ۱۱ پنالتی از ۱۳ پنالتی به ما اشتباه بود. من فکر نمی کنم آنها VAR را بدون به هم ریختن برخی معادلات وارد کنند.