بازگشت ورزش خصوصی / ساعات اجرایی به دانشگاه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده ها اجتناب کرده اند ۴ فروردین


بازگشت فعالیت شخصی / ساعات اداری به مدارس و دانشگاه ها از 4 فروردین

در مونتاژ ستاد سراسری بیماری کرونا مصوب شد کدام ممکن است کلیه مدارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده های ملت به صورت انفرادی اجتناب کرده اند ۵ فروردین ۱۴۰۱ آغاز به کار کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند آغاز کرونا به کار شخصی بازگردند.


به گزارش ایلنا، سیدابراهیم رئیسی در اولین مونتاژ ستاد سراسری نبرد همراه خود مفاسد مالی ملت در سال ۱۴۰۱ اجتناب کرده اند همراهی افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زحمات کادر درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت آنها در کاهش شیوع این بیماری تشکر کرد. ویروس کرونا. شرایط کرونا در ملت، اقدامات بهداشتی همراه خود دقت رعایت شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تعمیم کرونا در محله پرهیز شود.


وی همراه خود ردیابی به افزایش ۵۰ درصدی سفرهای نوروزی اظهار داشت: سفرهای فشرده افراد سیگنال هوشیاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی اجتماعی است، با این حال همه باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی ظریف باشند به همان اندازه در بلند مدت یک بار دیگر به این بیماری مبتلا نشویم.


رئیس جمهور در شکسته نشده اظهار داشت: بر ایده گزارش حاضر شده به ستاد سراسری کرونا، تاکنون حدود ۱۵۰ میلیون دوز واکسن در ملت تزریق شده است کدام ممکن است کار بزرگی است با این حال همچنان باید بر اکتسابی نوبت سوم تاکید شود. اجتناب کرده اند واکسن.”


رئیسی همراه خود ردیابی به اهمیت اورژانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور کارآمد پلیس راهنمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رانندگی در کاهش تصادفات رانندگی اظهار داشت: همراه خود تخلفات تصادفی برخورد قاطعانه انجام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیس نباید اجتناب کرده اند این تخلفات غافل شود از جان مسافران را به خطر می اندازد.


وی همراه خود تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به زائران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران نوروزی در عوامل مختلف ملت اظهار داشت: مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمانداران تمام امتحان شده شخصی را در ایام نوروز مضاعف به کار گیرند به همان اندازه مشکلی برای افراد پیش نیاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف اسکان در ایام نوروز وجود نداشته باشد. ” به مسافران بلافاصله غرامت صنوبر تبدیل می شود.


انتهای پیام/