بابا گفت اگر تراکتور نمی ماند مرد نبود/ آنقدرها هم مهاجم خوب نبود!


به گزارش شفاف، کاظم محمودی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی در خصوص روند مذاکرات این باشگاه با پیمان بابایی، گفت: مرحله اول مذاکرات باشگاه با آقای بابایی در تبریز انجام شد. این بازیکن در آن جلسه به صراحت اعلام کرد که فقط برای تراکتورسازی در ایران بازی می کند و تراکتور اولویت اول تا دهم من است. وی همچنین از باشگاه خواست تا بازیکنانی را برای تعیین قیمت بیاورد و قول داد که یک تا دو میلیارد دلار کمتر از بازیکنان جدید قرارداد ببندد.

وی افزود: مرحله دوم مذاکره با پیمان بابایی در دفتر تهران انجام شد و این بازیکن مبلغ فوق العاده بالایی درخواست کرد. باشگاه هم پیشنهاد خود را افزایش داد اما این بازیکن همچنان قرارداد همکاری را امضا نکرد و گفت باید با مدیر برنامه هایم مشورت کنم و ایجنت بابایی فردی است که نمی توان به حرف هایش اعتماد کرد.

محمودی با بیان اینکه مرحله سوم مذاکره با پیمان بابایی در تبریز انجام شد، تصریح کرد: در مرحله سوم مذاکرات باشگاه پیشنهاد قبلی را به میزان قابل توجهی افزایش داد و قرارداد نهایی شد و آماده امضای طرفین و حتی نقدی شد. پرداخت نیمی از مبلغ قرارداد. همچنین معامله و چندین گزینه قابل توجه در قرارداد وی گنجانده شده بود. این بازیکن پس از جلسه که یکی از دوستان نزدیک او نیز حضور داشت، به بهانه اینکه برخی از بندهای قرارداد را بررسی کرده و با مدیر برنامه های خود مشورت کرده، از امضای قرارداد خودداری کرده و حتی در حین خروج از جلسه، قرارداد را با خود برد. با همه دست داد و صریح گفت نگران نباش من مثل یک مرد دست دادم و اگر در تراکتور نمانم مرد نیستم و اگر سرم برود به قولم می ماند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: بابایی به باشگاه اعلام کرد برای رفع مشکلاتم به تهران می روم و سپس برای عقد قرارداد به تبریز برمی گردم. وی پس از رایزنی با مدیر برنامه های خود درخواست تغییر چند بند را داشت و باشگاه نیز با درخواست این بازیکن موافقت کرد و پیش نویس قرارداد را برای او تهیه و ارسال کرد.

محمودی اعلام کرد: در چند روز اخیر چندین بار با پیمان بابایی تماس گرفتیم، او هر بار امروز و فردا بهانه‌جویی می‌کرد و در نهایت پس از چند روز سر کار کردن باشگاه و هواداران تراکتور، با دیگری قرارداد بست. تیم متاسفم برای این گونه ورزشکاران که تعصب و غیرت خود را فراموش می کنند و به راحتی عهد خود را زیر پا می گذارند.

وی تاکید کرد: پیمان بابایی از آکادمی باشگاه تراکتورسازی بزرگ شده و فوتبال و تراکتور را مدیون آذربایجان است. ناراحتی ما ناشی از رفتار غیرحرفه ای و ناجوانمردانه او و مدیر برنامه هایش است وگرنه این بازیکن به عنوان مهاجم آمار چندان جالبی نداشت و باشگاه تراکتورسازی خیلی بزرگتر از این افراد است. مطمئنا مهاجم و گلزن بهتری جذب خواهیم کرد.

محمودی خاطرنشان کرد: مدیر برنامه های این بازیکن فرد شناخته شده ای است که با اقدامات خود در سال های اخیر فوتبال ایران را تباه کرده است و این فرد یکی از عوامل التهاب در بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران است. بداخلاقی این کارگزار آبروی دیگر بازیکنان پرافتخار فوتبال ایران را خدشه دار کرده است و باشگاه تراکتورسازی این رفتارها را بی پاسخ نمی گذارد و حتماً از این نماینده که کل بدن ایرانی را می کشد به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق شکایت خواهیم کرد. فوتبال رو به نابودی

وی در پایان خاطرنشان کرد: وای به حال بازیکنی که ادعای مغرضانه دارد اما با رفتار غیرحرفه ای تیم شهر خود را سر کار می گذارد و مطمئنا در آینده چنین دردسری را برای سایر تیم ها به همراه خواهد داشت. همچنین تاکید می کنم که باشگاه آماده انتشار پیش نویس قراردادها در هر مرحله از مذاکره و درخواست های کتبی بازیکن برای تغییر بندهای قراردادش است.