ایران در صدر کره جنوبی/ شکست تلخ در غیاب ستاره هاخدمه سراسری فوتبال ایران در غیاب تعدادی از ستاره غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دیداری کدام ممکن است کار کردن خوبی نداشت، با ۲ گل مغلوب کره جنوبی شد تا صدرنشینی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ گروه A آسیا را به این حریف واگذار تنبل.

خدمه سراسری فوتبال ایران در لحظه (پنجشنبه) در یکپارچه مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گروه اول قاره آسیا به مصاف خدمه کره جنوبی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

این دیدار در ورزشگاهی مملو اجتناب کرده اند تماشاگر در جام جهانی سئول برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید “کریستوفر بث” استرالیایی تصمیم گیری آن را بر عهده داشت. این دیدار روزی تحریک کردن شد کدام ممکن است هر ۲ خدمه انتخاب گرفتند به جام جهانی قطر صعود کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دیدار به یک معنا برای خدمه اصلی تصمیم گیری کننده بود.

هر ۲ خدمه تعدادی از شرکت کننده نداشتند. در خدمه ایران، «مهدی طارمی»، «سارمان قدوس» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «علی رضا جهانبخش» {به دلیل} ابتلا به ویروس کرونا غایب بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید «سعید عزت الله» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «صادق محرم» نیز {به دلیل} محرومیت اجتناب کرده اند حضور در مسابقات محروم بودند. تاثیر عقب کشیدن قابل توجهی بر کار کردن خدمه، برای ملت ما داشت.

کره با بهره مندی اجتناب کرده اند حمایت فشرده تماشاگران، تفریحی را به سختی تحریک کردن کرد تا شاید به ۱۱ سال شکست ایران بالا دهد. با این حال در دقیقه سوم ایران جایگزین خوبی داشت چرا کدام ممکن است «احسان هجوسوی» تعادل شخصی را اجتناب کرده اند کف دست داد تا این مکان را بی رنگ تنبل.

پس اجتناب کرده اند دقایق ابتدایی، این خدمه کره جنوبی بود کدام ممکن است بر مسابقه مسلط بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید با طراحی حمله ها اجتناب کرده اند جناحین جستجو در گلزنی بود.

خدمه ایران نیز با اقدامات گلی زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیری ضد حمله فوق العاده خطرناکی را به حاضر گذاشت. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری شجاع خلیل زاد کدام ممکن است در پست حفاظت راست تفریحی می کرد، مدیریت «سون هیونگ مین» کاپیتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره خدمه سراسری کره را بر عهده داشت.

کار کردن صحیح خدمه ایران در فاز دفاعی اجازه نداد شاگردان «پائولو پینتو» مکان خوبی پیدا کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با کشتی توپ های بلند چشم انداز شخصی را امتحان کنند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقیقه ۴۰ “شجاع خلیل زاد” کدام ممکن است حاضر a فوق العاده ای داشت {به دلیل} اشکال تنفسی نتوانست به تفریحی یکپارچه دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای شخصی را به “عارف غلام” داد. این تغییر باعث تضعیف جاده دفاعی خدمه سراسری کشورمان شد.

در نیمه اول، ضربه راه در اطراف سون هیونگ مین توسط امیر عبدالزاده اجتناب کرده اند کف دست سر خورد تا کوریا به سادگی گلزنی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید با شیوع منصفانه بر صفر به رختکن برود.

در ابتدای نیمه دوم «مهدی مهدی پور» جای شخصی را به میلاد محمدی داد. با این تعویض، «امید نوکن» به حفاظت چپ سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدبور در میانه میدان قرار گرفت.

در دقیقه ۴۶ عابد زاده با ۲ شوت متوالی برتر ضربه میزبان را مهار کرد تا جبران شود.

ایران نیمه دوم را با تصرف بیشتر توپ تحریک کردن کرد تا راهی برای دسترسی دروازه میزبان پیدا تنبل.

خطاها هافبک های ایرانی در میانه پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف گیمرها مبتکر مقابل کشورمان، تحمیل مکان های گلزنی را با اشکال مواجه کرد.

در دقیقه ۶۲ کره ای ها در سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت ضربه کرنر را زدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بحبوحه کشمکش مدافعان ایران، کیم یانگ گان گل دوم را به ثمر رساند تا خدمه کشورمان روی حیله و تزویر کار تنبل.

پس اجتناب کرده اند این گل، «احسان حجسفی» کدام ممکن است کار کردن فوق العاده ضعیفی داشت، متفاوت «لاهیار صیادمنش» شد.

در دقیقه ۷۰ «سان هیونگ مین» مکان فوق العاده خوبی برای گلزنی داشت با این حال به سادگی توپ را اجتناب کرده اند کف دست داد.

در دقیقه ۸۰ پاس برتر صیادمنش به سردار آزمون رسید کدام ممکن است ضربه اوج ضعیف او بی نتیجه بود.

۲ دقیقه بعد این آزمون بود کدام ممکن است با پاس a فوق العاده شکارچی را در تقابل تک به تک با دروازه بان کره قرار داد با این حال او نیز با بی دقتی توپ را زد.

در دقیقه ۸۴ ضربه کاپیتان کوریا را “محمدحسین کنیز زادگان” با منصفانه دخالت a فوق العاده خلاص شدن از شر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه نداد میزبان به گل سوم برسد.

در پایان این دیدار با شیوع ۲ بر صفر میهمان به بالا رسید تا کره با کسب ۲۳ امتیاز در صدر خدمه سراسری کشورمان قرار گیرد. ایران نیز در امتیاز ۲۲ باقی ماند.

این مقدماتی شکست خدمه سراسری فوتبال ایران با هدایت «دراگان اسکوچیچ» است. اسکوچیچ در ۱۴ تفریحی زودتر کدام ممکن است هدایت خدمه سراسری کشورمان را برعهده داشت، ۱۳ برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه جذب می کند به کف دست آورد.

کره جنوبی نیز به پیش بینی ۱۱ ساله برای شکست ایران بالا داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صدر گروه اول رسید.

فینال دیدار خدمه سراسری فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی سه شنبه ۹ فروردین برابر لبنان در مشهد برگزار تبدیل می شود.

مخلوط کردن کره جنوبی

کیم سونگ جو، کیم جین سو، کیم مین جائه (پارک جی سو)، جونگ وو یونگ، سون هیونگ مین، لی جائه سونگ، هوانگ هی چان، هوانگ یو جو (چو گو سونگ) ))، کیم یانگ گون، کیوون چانگ هون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیم ته هوان

مخلوط کردن ایران

امیر عابدزاده، احسان حاجو صفی (لاهیر سیدمنش)، شجاع خلیل زاد (عارف غلام)، میلاد محمدی (مهدی مهدی پور)، احمد نورالله، وحید امیری (کریم انصاری شخص)، محمدحسین کنیز زادگان، علی گلزاده، سردار آفتاب مجید