اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو نبرد را کاهش می دهند / نبرد هیبریدی بلاروس علیه اتحادیه اروپا / قالب زمور برای انتخابات فرانسه / خداحافظی بانوی آهنین / اختلال در بلفاست


اوکراین و ناتو درگیری را کاهش می دهند / جنگ هیبریدی بلاروس علیه اتحادیه اروپا / طرح زمور برای انتخابات فرانسه / خداحافظی بانوی آهنین / اختلال در بلفاست

متخصصان امتیازات اروپا می گویند: در حالی کدام ممکن است حمله روسیه به اوکراین مناسبت در اروپا است، خروج صدراعظم آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن فاجعه مهاجرت در مرز بلاروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان را نمی توان نادیده گرفت. جدا از این، تندروهای کف دست راستی در پاریس می خواهند مشارکت شخصی را در انتخابات آتی فرانسه گفتن کنند


سید غیر معمول نوربخش کارشناس امتیازات اروپا در اظهار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو با ایلنا اظهار داشت: حمله روسیه به اوکراین یکی اجتناب کرده اند تحولات اروپا اجتناب کرده اند دهه ۱۴۰۰ تاکنون است. روسیه در ۲۶ مارس پس اجتناب کرده اند هفته ها گمانه زنی به اوکراین حمله کرد. پوتین نازی زدایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلع سلاح اوکراین را مسئله مداخله نیروی دریایی از آن آگاه است. با این وجود، با اولویت اجتناب کرده اند عضویت بالقوه اوکراین در ناتو، حضور عالی گروه جدایی طلب طرفدار روسیه، حمله مسکو را توجیه کرد. با این وجود، در غیاب عضویت اوکراین در ناتو، غرب نیازی به مداخله مستقیم در روسیه نداشت، کدام ممکن است باعث شد برخی اجتناب کرده اند کشورهای غیرعضو شبیه سوئد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فنلاند برای اتصال به ناتو ابراز کنجکاوی کنند. همین دشمن قابل توجهی کم شد.


وی افزود: نبرد اوکراین جایگزین بی نظیری را برای سربازان داوطلب اجتناب کرده اند در سرتاسر جهان فراهم کرد تا به نفع یکی اجتناب کرده اند طرفین وارد نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب تخصص جهان ای شوند. اجباری به اشاره کردن است کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند زمان الحاق شبه جزیره کریمه، اوکراین فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد مستقیم با روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدایی طلبان آن را در مناطق شرقی شخصی تخصص کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۱۳ هزار نفر {در این} نبرد ها جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست داده اند. اکنون تحریک کردن نبرد در اوکراین را می توان مرتب سازی نبرد خنک جدید بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب دانست.


فاجعه پناهندگی در مرز بلاروس


وی اظهار داشت: فاجعه پناهجویان در مرز بلاروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا یکی اجتناب کرده اند تحولات سال قبلی است. اهمیت این امر اجتناب کرده اند آنجا واضح است کدام ممکن است برای اولین بار انواع نسبتاً زیادی اجتناب کرده اند ورود عمدی پناهجویان به مرزهای اتحادیه اروپا توسط عالی ملت ثالث شبیه بلاروس برای اعمال فشار استفاده شد کدام ممکن است بالقوه است {اتفاق بیفتد}. اروپا نبرد هیبریدی بلاروس را می دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند مقدمه ای برای نبرد اوکراین بود. لوکاشنکو کدام ممکن است در پی اعتراضات انتخاباتی ۲۰۲۰ با فرستادن عمدی پناهجویان به قاب بین لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیتوانی جستجو در انتقام تحریم ها بود، توسط کشورهای غربی تحریم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا را برای مذاکره همراه با او تحمل فشار قرار داد. این نکته را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرت آن را خاص کنید. اجباری به اشاره کردن است کدام ممکن است در سال های فعلی اتحادیه اروپا با موج پناهجویان اجتناب کرده اند خاورمیانه مواجه {بوده است} کدام ممکن است در سال ۲۰۱۵ به سر شخصی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این امر در بحبوحه افزایش اختلافات خانه بین اعضا بر اوج مهاجرت به افزایش دموکراسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدبینی اروپا منجر شده است. اصول (بدبینی نسبت به اتحادیه اروپا). ) نیز در بین ساکنان است.


انتخابات آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا دوران مرکل


این محقق آلمانی افزود: انتخابات آلمان نیز یکی اجتناب کرده اند رویدادهای سیاسی اروپا در سال ۱۴۰۰ بود، به طور قابل توجهی پس اجتناب کرده اند استعفای آنگلا مرکل پس اجتناب کرده اند ۱۶ سال ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا فاصله نسبتا تمدید شده مسیحیت، در انتخابات سپتامبر. سوسیال دموکرات ها بیشترین آرا را به کف دست آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند مذاکرات، ائتلافی به تماس گرفتن چراغ راهنمایی، چون آن است پیش بینی می سر خورد، با صدراعظم ۲ حزب تولید دیگری سبزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دموکرات های آزاد تشکیل شد.اجباری به اشاره کردن است کدام ممکن است افزایش انواع آرای بی تجربه {در این} انتخابات عالی عملکرد قابل ملاحظه است کدام ممکن است به طور قابل توجهی در شهرهای عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بین کودکان سودآور بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حق بیمه انبساط را در بین تمام رویدادها داشته است.


مقدمه اریک زمور در فرانسه


وی اظهار داشت: موضوع تولید دیگری در سال قبلی مقدمه خم شدن های راست افراطی بود کدام ممکن است اگرچه در مرحله رویدادها در کشورهایی شبیه آلمان راکد است با این حال همچنان در مرحله زیرزمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنبش های اجتماعی باورپذیر است. بحث واکسیناسیون علیه تاج گذاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش گروه های ضد واکسیناسیون نیز بر مقدمه تئوری های توطئه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیگانه هراسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروش ضد مهاجرتی فرصتی را برای پیوند این ۲ تحمیل کرد کدام ممکن است ملاحظه برخی اجتناب کرده اند کودکان به طور قابل توجهی در وب های اجتماعی را به شخصی جلب کرد. است. در فرانسه نیز مقدمه اریک زمور، مفسر سیاسی راست افراطی شناخته شده به عنوان نامزد ریاست جمهوری این ملت در ماه های منتهی به انتخابات آتی تصویری آینه ای فشرده ای در رسانه ها داشت.


نوربخش افزود: جمور با سابقه چندین دهه ورزش روزنامه نگاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ای، منتقد اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگری ناتو محسوب تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسه باید مانع ورود مهاجران اعم اجتناب کرده اند قانونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوتلگ شود. او با لفاظی های ضد مهاجرتی شخصی ملاحظه برخی اجتناب کرده اند حامیان راست افراطی را به شخصی جلب کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش اجتناب کرده اند این تنها گروه تصویر مجلس سراسری به مدیریت مارین لوپن را به ۲ گروه جدا کردن کرد. کدام ممکن است در واقع این ویدئو را عالی شبه به حداقل یک حس تغییر کرد. به نفع ماکرون، از او ادامه دارد جای پای محکمی در شهرهای عظیم دارد. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، سابقه نزدیک رویدادها راست افراطی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن نبرد در اوکراین، آنها را تحمل فشار قرار داده است. برخی اجتناب کرده اند حمایت های قبلی اجتناب کرده اند پوتین پشیمان شدند.


ناآرامی در eire شمالی


وی در نهایت خاطرنشان کرد: مناسبت تولید دیگری در سال ۱۴۰۰ بروز نبرد در eire شمالی بود. نبرد در بلفاست آنقدر از حداکثر بود کدام ممکن است در ۲ دهه فعلی بی سابقه بود. اعتراضات به این هدف تحریک کردن شد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند بالا مناسب خروج بریتانیا اجتناب کرده اند اتحادیه اروپا، eire شمالی، یکی اجتناب کرده اند ۴ بخش بریتانیا، در برخی اجتناب کرده اند زمینه‌های اتحادیه اروپا اجتناب کرده اند سایر بخش‌های این ملت کنار ماند. هدف این امر جلوگیری اجتناب کرده اند مخالفت کاتولیک ها بود. از ۲ دهه پیش، پس اجتناب کرده اند هماهنگی موسوم به «جمعه خوشایند»، مرزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسگاه های بین eire شمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمهوری eire در واقع تخریب شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر قرار بود یک بار دیگر تحمیل شود، احتمالاً این مرز به وسط کاتولیک تغییر می شد. . ورزش های تجزیه طلبانه با این وجود، اقدام بریتانیا {برای حفظ} تعرفه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های مرزی در سه شهرستان پادشاهی متحد، اسکاتلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید eire شمالی، مخالفت از حداکثر پروتستان های eire شمالی را برانگیخته است کدام ممکن است خواهان اختلاط اصولاً با بقیه بریتانیا هستند. بافت می کنند به آنها خیانت شده است. .


انتهای پیام/