انتقال قابل توجه این ستاره مورد نظر قرمزها منتفی شد!


انتقال قابل توجه این ستاره مورد نظر قرمزها منتفی شد!

فرانکی دی یونگ به مدیران باشگاه بارسلونا اعلام کرده که به دنبال جدایی نیست و در این تیم به کار خود ادامه خواهد داد. اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، مشتاق است خط میانی خود را با فرانکی دی یونگ، هافبک بارسلونا تقویت کند و می خواهد دوباره با شاگرد سابق خود در باشگاهی غیر از آژاکس کار کند. دی یونگ اما تمایلی به رفتن به منچستریونایتد ندارد و می خواهد به کارش در بارسلونا ادامه دهد و خودش را ثابت کند. او اخیرا این موضوع را به مدیران بارسا اطلاع داده و از آنها خواسته که به فروش او فکر نکنند.

به گزارش ادو پولو، گزارشگر اسپانیایی نزدیک به بارسلونا، اخیراً ژاوی، سرمربی بارسلونا و متئو آلمانی، مدیر ورزشی باشگاه با فرانکی دیونگ ملاقاتی داشته اند و در مورد مشکلات مالی باشگاه و سودی که از جدایی او حاصل می شود، به او توضیح داده اند.

ستاره هلندی اما این سخنان را نادیده گرفت و بر ماندن در بارسا تاکید کرد و گفت که مقصر وضعیت بد مالی باشگاه نیست. فابریزیو رومانو گزارشگر نقل و انتقالات اروپایی این موضوع را تایید کرده و می گوید که وضعیت دی یونگ تغییری نکرده است و با وجود اینکه بارسلونا و منچستریونایتد هر روز به توافق نهایی نزدیک می شوند، این بازیکن اصرار دارد که در نیوکمپ بماند.