انتقاد یکی از هواداران از مهدی تاج ما منتقد نمایش هستیم نه منتقد گذشته و شخصیت!


مهدی تاج تا پایان فصل جاری به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. انتخابی که نظرات مثبت و منفی بسیاری را از سوی اهالی فوتبال، جامعه و ورزش و غیر مجریان کشور در پی داشت.

فناری در ۸ مهر ۱۴۰۰ یادداشتی با عنوان فناری نوشت، او طرفدار هیچ فدراسیونی نبوده و نیست و شما هم نیستید! / منتشر شده حافظه تاریخی. هدف از انتشار این یادداشت پاسخگویی به تلاش برخی مسئولان فدراسیون شهاب عزیزی خادم برای انحراف افکار عمومی بوده است. افرادی که سعی کردند تعصب را به یک تیم در فوتبال نسبت دهند. در همین راستا، ما تنها چند مقاله انتقادی درباره دوران قبلی مهدی تاج در فدراسیون و عملکرد آن را بازنشر کرده ایم. این طرفداری رسانه ها بود که جامعه را از محکومیت ایران در پرونده مارک ویلموتس آگاه کرد. قبل از انتشار این محکومیت و پس از آن، رسانه ها مطالب انتقادی و افشاگرانه زیادی منتشر کردند و به صراحت می گوییم که اگر مهدی تاج در دوره فعلی خود عملکرد خوبی نداشته باشد، همچنان شاهد مطالب انتقادی طرفداران خواهید بود.

اما بیایید یک فلاش بک به دوران فدراسیون شهاب عزیزی خادم به رهبری میرشاد مجدی داشته باشیم…

فدراسیون شهاب عزیزی خادم

در روزهای ابتدایی ریاست جمهوری شهاب عزیزی خادم، رسانه ها از برخی تصمیمات وی حمایت کردند. نمونه آن زمانی بود که شهاب عزیزی خادم گفت درهای فدراسیون فوتبال به روی خانواده فوتبال باز است و با مهدی مهدوی کیا شروع به کار کرد در حالی که مهدوی کیا نایب رئیس رقیبش علی کریمی در انتخابات فوتبال بود. فدراسیون عزیزی خادم از این تصمیم حمایت کرد.

حتی زمانی که شهاب عزیزی خادم از طرفداری برای مطالب افشاگرانه و انتقادی شکایت کرد و مسئولان رسانه ها را به دادگاه کشاند، وقتی تصمیم درستی در مورد فوتبال و فوتسال بانوان گرفت، بدون توجه به شکایت ناعادلانه اش، پای تصمیم خود ایستاد و شهاب عزیزی از بنده قدردانی کردیم. .

انتقادات هواداران از روز اول فدراسیون شهاب عزیزی خادم شروع نشد، از آنجا شروع شد که دیدیم حرف و عمل او در بسیاری از موارد متفاوت است. از زمانی شروع شد که افراد کم تجربه و نالایق به فدراسیون او پیوستند. از زمانی شروع شد که همرزمان عزیزی خادم به تیم ملی کشورمان پیوستند. از زمانی شروع شد که قراردادهای تجاری فدراسیون به یاران شهاب عزیزی خادم و…

زیر نظر میرشاد مجدی

زمانی که هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دستور برکناری شهاب عزیزی خادم را صادر کرد و ابتدا نام مهرداد سراجی و سپس نام میرشاد مجدی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال مطرح شد، وی از این تصمیم هیات رئیسه حمایت کرد. . یکی از ورزش دوستان آن روز نوشت که هیئت حاکمه فدراسیون گام بلندی برای فوتبال برداشته است و این تصمیم تاریخی جای تقدیر دارد. او همچنین خوشحال بود که یکی از اعضای خانواده فوتبال ریاست فدراسیون را بر عهده دارد.

از روزی که علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کرد، هواداران با افتخار از او حمایت کردند زیرا همچنان معتقدیم فوتبال باید توسط اعضای شایسته و پاک خانواده فوتبال اداره شود.

انتقادات به دوران تصدی میرشاد مجدی از زمانی شروع شد که شاهد عملکرد ضعیف او بودیم. صادقانه می گوییم که حتی در زمان ریاست میرصاد میدی هم اتفاقات بدتری نسبت به دوران ریاست سحاب عزیزی هادیم در فوتبال ما افتاد.

ریاست مهدی تاز دوباره در فدراسیون فوتبال

نگاه رسانه ها به فدراسیون مهدی تاج همان نگاهی است که در روز اول فدراسیون عزیزی خادم به سرپرستی میرشاد مجدی داشتیم. فناری رسانه ای منتقد و مستقل بوده و خواهد بود. حمایت مزایای خودش را دارد اما فایده آن رفاه فوتبال و جذب مخاطب بیشتر برای رسانه هاست. این تنها فایده ای است که رسانه ها در ذهن دارند. این مضمون باعث می شود نگاه ما همیشه فوتبال و ورزش باشد، نه نگاه پارتی، نه نگاه گروهی و تیم سازی و نه نگاه تعلق داشتن به یک سازمان یا سازمان.

امروز نمی توان دوباره از مهدی تاج به خاطر عملکردش در فدراسیون قبلی انتقاد کرد. در همان زمان انتقاداتی به اجراهای قبلی او شنیده می شد. اگر قرار بود دادگاهی باشد، اگر قرار بود نهادی به اتفاقات فدراسیون مهدی تاج سابق رسیدگی کند، باید تا الان این کار انجام می شد. این موارد دیگر در حوزه وکالت نیست!

اما تا جایی که به انتخابات فدراسیون فوتبال مربوط می شود، انتخابات ایده آلی نبود. طبق اساسنامه که ایرادات زیادی دارد، انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد و با انتخاب اعضای مجمع، مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون منصوب شد.

مشخص بود که عزیزالله محمدی در این انتخابات رای نمی آورد. گزینه محبوب فوتبالی که در انتخابات حضور نداشت. این انتخابات بین علی دایی، میرشاد مجدی و مهدی تاج بود؟ نه!

اگر قرار بود میرشاد مجدی کاری برای فوتبال کشور انجام دهد و رئیس جمهور خوبی باشد در این دوره رهبری نشان می داد تا بتواند ارتقا پیدا کند و به ریاستش ادامه دهد. تخلفات و تصمیمات غلط فدراسیون میرشاد مجدی تا ساعاتی مانده به انتخابات ادامه داشت، دبیرکل آن اعلام کرد مجمع لغو شده و خبری از انتخابات نیست! این موضوع عامل دیگری در کاهش آرای او شد و اکثریت اعضای مجمع متوجه شدند که او شایسته ریاست فدراسیون فوتبال نیست. حال با چنین عملکرد و رزومه ای چگونه ناظر می تواند رئیس منتخب مجمع شود؟

مهدی تاج این روزها تصمیمات درستی گرفته است. به نظر می رسد که او در تلاش است تا حقوق تلویزیون را به باشگاه ها برساند. همچنین این هوادار به عنوان یکی از جدی ترین منتقدان دراگان اسکوچیچ اخراج این مربی را تصمیم درستی می داند زیرا هم بازیکنان دیگر نمی توانستند با او کار کنند و هم نفوذ دلالان در تیم ملی. بزرگترین در تاریخ فوتبال ما

امیدواریم این تصمیمات مانند روزهای ابتدایی فدراسیون عزیزی خادم نباشد و اتفاقات خوبی برای فوتبال بیفتد. اگر عملکرد فدراسیون مهدی تاج در راستای منافع فوتبال ایران باشد، هواداران از آن حمایت خواهند کرد و اگر این تصمیمات فوتبال را تحت تاثیر قرار دهد، شک نکنید ماشین انتقاد رسانه ای هواداران با تمام قوا به کار خود ادامه خواهد داد. ..

برای هواداران فرقی نمی کند که رئیس انجمن فوتبال کیست، هواداران همیشه منتقد می مانند، اما فراموش نکنید که ما منتقد عملکرد مردم هستیم نه شخصیت آنها…