امروز «جمهوری اسلامی ایران» مرکز تصمیم گیری منطقه ای است


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت الاسلام سید مهدی خضری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجد النبی (ص) برگزار شد، اظهار داشت: در این راستا، امام خمینی (ره) در سال ۱۳۸۰ در مسجد النبی (ص) برگزار شد. شرایط در حال حاضر دشمنان سعی دارند ما را به اقلیت بودن القا کنند و این در حالی است که حضور میلیونی مردم در جشن روز غدیر در تهران و اجرای سرود سلام فرمانده در ۲۶ کشور نشان دهنده پیشرفت ما و بر اساس آن است. این، باید سکوت ماریپچ، میشم تیمارور را بشکنیم، زیرا «میشم تامار» الگویی است در جهاد تبیین شکستن مارپیچ سکوت.

وی افزود: میثم. تامار» قهرمان جهاد تبیین است و امروز که دشمن تاکتیک مارپیچ رسانه ای سکوت را در پیش گرفته است، ما هم باید مثل میشم عمل کنیم. تامار که رسالتش شکستن چرخه سکوت و بیان فضایل امیرالمومنین علیه السلام بود، بیایید اقدام کنیم.

امام جمعه موقت قزوین گفت: آمریکا در منطقه ضعیف شده و سفرهای رئیس جمهور آنها به منطقه برای نمایش است.

حجت الاسلام حضری افزود: نشست سران سه کشور ایران، ترکیه و روسیه در تهران برگزار شد و این نشان از آن دارد که ایران امروز مرکز تصمیم گیری های منطقه ای است.

وی گفت: امروز مقام معظم رهبری به رئیس جمهور ترکیه تذکر می دهند که آمریکا را از منطقه بیرون کنید که باعث ناامنی خودتان می شود یعنی هر روز بر قدرت جمهوری اسلامی افزوده می شود.

امام جماعت موقت قزوین ادامه داد: در حالی که سران دو کشور مقتدر خدمت مقام معظم رهبری آمدند و نتایج ارزنده ای برای کشور داشت، ناگهان مردم و رسانه ها در حاشیه قرار گرفتند و بر سر موضوع هدایت گشت ها اختلافاتی به وجود آمد. حجاب.

وی گفت: بحث حجاب مهم است اما نباید وارد هیاهو شد زیرا رهبر معظم انقلاب فرمودند این روند باید عاقلانه برنامه ریزی شود.

خطیب این جمعه قزوین با بیان اینکه عده ای متدین در این موضوع به دام دشمن افتاده اند، افزود: ما در همه امور انقلاب یک اصل تدبیر، تدبیر و تاکتیک و روش داریم و در این موضوع. ، اصل و راهبرد جمهوری اسلامی همان است که رهبر معظم انقلاب در اعلامیه گام دوم فرمودند.

وی گفت: طبق این دستور، مقامات باید با کانون های فساد مبارزه کنند و در روند حجاب تفرقه ایجاد کنند.

پایان آن پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید