الهه تولید دیگری جالب نیست. عقب نشینی گاسپرینی آتالانتا


حفاظت | فوتبال ایتالیا حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای خوبی ندارد. خدمه سراسری ایتالیا برای دومین فصل متوالی جواز حضور در جام جهانی را کسب نکرد با این حال وضعیت تجهیزات گلف های فوتبال ایتالیا بیشتر اجتناب کرده اند که ممکن نیست. یوونتوس با قیمت های گزاف سه فصل است کدام ممکن است نتوانسته به مرحله ۱ هشتم آخرین لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا تدریجی. اینتر پس اجتناب کرده اند چندین امتحان شده ناموفق با لوچیانو اسپالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتونیو کونته، خودت را پیدا کن پس اجتناب کرده اند ده فصل امسال سبک مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را چشید، با این حال در جذب می کند بدشانس بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون آن است پیش بینی می سر خورد در مرحله ۱ هشتم آخرین بردن شد.

ناپولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاتزیو طبق استاندارد با لیگ اروپا شوخی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید میلان بازگشت شکوه به لیگ قهرمانان اروپا را ندید. {در این} بین چندین فصل موجود است آتلانتاپدیده نوظهور فوتبال ایتالیا کار کردن چشمگیری در رقبا های اتحادیه اروپا داشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملاحظه متنوع را به شخصی جلب کرده است. آتالانتا در اولین فصل حضور شخصی در لیگ قهرمانان اروپا اجتناب کرده اند گروه شخصی بردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرحله ۱ چهارم آخرین رسید. شاگردان گاسپرینی در آستانه بردن پاری سن ژرمن قرار داشتند، با این حال این تخصص جای شخصی را به پاریسی ها داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آتالانتا با روندی بالا رقبا ها را توقف کرد. آتالانتا در دومین حضور شخصی توانست اجتناب کرده اند گروه شخصی صعود تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مرحله ۱ هشتم آخرین مغلوب رئال مادرید شد. آتالانتا پیش اجتناب کرده اند این کار کردن فوق العاده خوبی در لیگ اروپا داشته است.

آتالانتا تیمی اجتناب کرده اند شهر نوزاد برگامو در شمال ایتالیا است. این خدمه ۱۱ سال پیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند آن در لیگ دسته دوم حضور داشت ژانیرو گاسپارینی معمولا برای ماندن در دسته اول می جنگید. تنها غرور دهه ۶۰ آنها. آنها در سال ۱۹۶۳ قهرمان کوپا ایتالیا شدند. حضور جیانپیرو گاسپرینی مسیر آتالانتا را به عمومی تنظیم داد. گاسپرینی کدام ممکن است قبلاً کارهای بزرگی در جنوا انجام داده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خدمه را به لیگ اروپا رساند (جنوا {به دلیل} نداشتن مجوز سهام را اجتناب کرده اند کف دست داد)، یکی اجتناب کرده اند بهتر از فاصله های گذشته تاریخی آتالانتا را سپری کرد.

گاسپرینی نسبت به سایر مربیان ایتالیایی رویکرد متفاوتی برای انجام خوب کار برتر با خوب خدمه نوزاد در پیش گرفته است. روی انتقال به فوتبال هجومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند سیستم های مختلف پرس یکی اجتناب کرده اند مواردی بود کدام ممکن است آتالانتا را اجتناب کرده اند تولید دیگری خدمه های ایتالیایی متمایز کرد. رویکرد گاسپرینی فوق العاده موفقیت آمیز بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او ۲ بار توانست با قیمت بیشتری مانع اجتناب کرده اند راهیابی میلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رم به لیگ قهرمانان اروپا شود. سبک گاسپرینی توسط تجهیزات گلف‌های تولید دیگری قابل مقایسه با ساسولو را انتخاب کنید و انتخاب کنید هلاس ورونا تقلید شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون اصولاً تجهیزات گلف‌های سری آ می‌خواهند غیر از استفاده اجتناب کرده اند حفاظت سنتی ایتالیایی، اجتناب کرده اند بالا تقاضا ترمیم توپ را داشته باشند. موفقیت گاسپرینی با آتالانتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناکامی شناسایی‌های غول پیکر، او را ۲ بار در سال‌های ۲۰۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۲۰ شناخته شده به عنوان بهتر از معلم سری آ تغییر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند مشاوران را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران ایتالیایی همچنان او را بهتر از معلم سری آ می‌دانند، از سبک فوتبال او برخلاف فوتبال استاندارد ایتالیایی است. سیستم. {او می رود}

هواداران آتالانتا
هواداران آتالانتا در ورزشی با لایپزیگ کدام ممکن است در پایان غمگین برای اسکان برگشتند

گاسپرینی در موفقیت آتالانتا تنها نبود. مدیریت آتالانتا در سال های جدیدترین امتحان شده زیادی {برای حفظ} الگو رو به انبساط انجام داده است. اولین حضور در لیگ قهرمانان، مدیران آتالانتا را راضی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت خریدهای مهمی {برای حفظ} مرحله فنی خدمه انجام دادند. واقعاً می توان ذکر شد کدام ممکن است خدمه گاسپرینی هر فصلی کدام ممکن است می گذرد، حتی وقتی آسانسور نشده باشد، ضعیف نشده است. بدون در نظر گرفتن آغاز دیدنی فصل ۲۰۲۱-۲۲، آتالانتا در نیم فصل دوم افت شدیدی را تخصص کرد. در همین حال، خدایان فوتبال ایتالیا جاده دفاعی محکم تری نسبت به فصول قبلی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جرمی بوگا وینگر ساحل عاج در ژانویه ۲۰۲۲ به خدمه گاسپرینی اضافه شد. هشتم سری آ با باخت های ناسالم.

آتالانتا ۱۱ امتیاز کمتر اجتناب کرده اند قهرمانی کدام ممکن است در کلاس چهارم سری آ قرار دارد فضا دارد. اگر در ورزشی بقیه پیروز شوند، وضعیت بهتری خواهند داشت، با این حال جبران این فضا در شش هفته منتهی به نوک رقبا ها اصلا ساده نیست. سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای آتالانتا در اطراف اجتناب کرده اند دسترس به نظر می رسد مانند است از مکس آلگری سرمربی یوونتوس توده ها گفتن کرده است کدام ممکن است هدفش ماندن در کلاس چهارم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می دانیم کدام ممکن است آنها چقدر قابل توجه هستند. آتالانتا هم مدعیان قدرتمندی برای صعود به لیگ اروپا دارد. رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاتزیو امیدوارند به قهرمانی لیگ اروپا در کلاس های پنجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششم قطع شوند. آتالانتا پس اجتناب کرده اند پیروزی در فینال ورزشی شخصی همچنان اجتناب کرده اند ۲ خدمه عقب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید منتظر لنگیدن آنها بود. آنها علاوه بر این ورزشی سختی مقابل میلان در سن سیرو دارند. جدا از این، فیورنتینا چشم انداز قهرمانی در کوپا ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی در لیگ اروپا کوتا را دارد. این در حالی است کدام ممکن است فیورنتینا با رم را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاتزیو فضا به سختی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قهرمانی در لیگ اروپا اجتناب کرده اند طریق لیگ خوشبین است. هشتم شدن، آتالانتا را در رقبا های اتحادیه اروپا فصل بلند مدت نخواهد دید.

آتالانتا در ۱۳ ورزشی نیمه دوم سری آ ایتالیا ۱۳ امتیاز کسب کرد.

سقوط آتالانتا با مصدومیت دوئن زاپاتا تحریک کردن شد با این حال بازگشت او مشکلی را رفع نکرد. شکسته نشده غیبت جوزپ ایلیچ، سقوط روسلان مالینوفسکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی های کمتر اجتناب کرده اند حد پیش بینی لوئیس مورل، جرمی بوگا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماتئو باسینا جاده حمله آتالانتا را تضعیف کرد. جاده دفاعی این خدمه همچنان ایراداتی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن غیر جلب توجه آتالانتا فول بک کدام ممکن است نقشی محوری در خدمه گاسپرینی ایفا می تدریجی باعث شد آتالانتا نتواند قابل مقایسه با قبلی فوتبال ناب ورزشی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج خوبی بگیرد. کسب مقام هفتمی به معنای حضور در مرحله مقدماتی لیگ اروپا است کدام ممکن است خوب شکست غول پیکر است. خیلی ها گفتند آتالانتا امیدوار است با خوب تیر ۲ آرم قهرمان لیگ اروپا شود. هم برای قهرمانی در اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم حضور در سهم لیگ قهرمانان. باخت عصبانی کننده مقابل RB لایپزیگ تمام این اهداف را در هم شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاسپرینی احتمالاً بدترین فصل شخصی را در آتالانتا می تواند داشته باشد. پس اجتناب کرده اند حذفی متوالی در لیگ قهرمانان، آتالانتا پیش بینی می سر خورد ویارئال را بردن تدریجی با این حال با شکست خانگی مقابل زیردریایی زرد به لیگ اروپا راه کشف شد. به نظر می رسد مانند است الهه فوتبال ایتالیا شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسون شخصی را اجتناب کرده اند کف دست داده است. آتالانتا در حال افول است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی که قاطعانه اجتناب کرده اند قرص های گاسپرینی حمایت می کنند {نمی توانند} هیچ توجیه خاصی برای حفاظت اجتناب کرده اند کار کردن آن در سال جاری داشته باشند.

جدول لیگ ایتالیا
این سیستم سری آ در نهایت هفته سی ثانیه؛ آتالانتا در کلاس هشتم قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تمامی مسابقات بردن شده است