اعترافات عاملان قتل امام جماعت زاهدان + فیلمبه گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش تسنیم، بیست و یکم آبان ماه، افراد مسلح ناشناس حجت الاسلام «سجاد شهرکی» امام جماعت مسجد «مولای متقیان» زاهدان هنگام نماز مغرب در مقابل مسجد مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. شیشه.

عاملان این قتل، سرنشینان دو خودروی پراید سفید رنگ و ۴۰۵ خودروی نقره ای بودند که با صورت پوشیده و جلیقه به سر و سینه امام جماعت مسجد مولای متقیان تیراندازی کردند. افراد مسلح بلافاصله پس از تیراندازی متواری شدند و حجت الاسلام شهرکی بلافاصله با عوامل اورژانس به مرکز درمانی اعزام شد و در آنجا به شدت جراحات وارده جان باخت.

پس از گذشت ۱۶ روز از این حادثه تروریستی، امروز اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از دستگیری پنج تن از عاملان شهادت حجت الاسلام «سجاد شهرکی» امام جماعت مسجد «مولای متقیان» زاهدان خبر داد. و اعلام کرد: دشمنان خارج از کشور و سازمان های اطلاعاتی متخاصم اذعان و اذعان داشتند که با هدف ایجاد دوقطبی و جنگ فرقه ای در سیستان و بلوچستان به اقدامات تروریستی علیه سران و نقاط حساس شیعه و سنی در استان ادامه می دهند.

در فیلم زیر اعضای این گروه ۵ نفره در اعترافات خود از نحوه شهادت شهید حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان خبر دادند: