اسکاتلندی چپ. زمزمه های بازگشت کی روش!


بعد از بازی های زیاد به نظر می رسد دوران حرفه ای دراگان اسکوچیچ در تیم ملی به پایان رسیده است.

سکان هدایت تیم ملی ایران پس از ناکام ماندن مارک ویلموتس به دست دراگان اسکوچیچ رسید و سرمربی کروات توانست با نتایج درخشان تیم ملی را از مرحله گروهی جام جهانی صعود کند. مرحله ای که تیم ملی حتی با یک تساوی هم به مرحله نهایی صعود نمی کند اما اسکوچیچ و ملی پوشان در بحرین نتایج درخشانی گرفتند و راهی مرحله بعد شدند.

تیم ملی در مرحله بعد به عنوان تیم اول گروه تنها با شکست مقابل کره جنوبی در سئول به جام جهانی راه یافت و با بیشترین امتیاز ممکن در تاریخ مسابقات مقدماتی جام جهانی به قطر ۲۰۲۲ راه یافت.

پس از صعود به جام جهانی و تغییر رئیس فدراسیون فوتبال و رفتن عزیزی هادیم، زمزمه های تغییر سرمربی تیم ملی به گوش می رسید. هر روز نام مدیرانی مانند کی روش مطرح می شد اما مدیران فدراسیون حمایت بی دریغ خود را از اسکوچیچ اعلام کردند. حتی میرصاد میدی رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با فردوسی پور تاکید کرد که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در جام جهانی خواهد بود و این مربی تا جام ملت ها با ایران قرارداد دارد.

از شب گذشته دو توییت در توییتر سر و صدای زیادی به پا کرده و به نظر می رسد کار سرمربی کروات با تیم ملی تمام شده و باید جام جهانی را از تلویزیون یا سکوها تماشا کند. پژمان رهبر و هیوا یوسفی دو سردبیر مطرح ورزشی در توییتر خود مدعی شدند اسکوچیچ می رود و یک مربی بزرگ در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی می نشیند تا با شکست سنگین آمریکا و انگلیس کنار بیاید.

گفته می شود مقامات بالای وزارت ورزش به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی هستند و باید دید چه کسی جایگزین اسکوچیچ خواهد شد.

مجری شبکه خبر همزمان با انتشار توئیتی از بازگشت قطعی کی روش به فوتبال ایران خبر داد.

پیمان اسعدیان، مجری شبکه خبر که پیش از این در توئیتر مدعی شده بود بازگشت کی راس به فوتبال ایران را جدی بگیریم، این بار توییت مهم دیگری منتشر کرد.

اسدیان در توییتر خود نوشت: تغییر سرمربی تیم ملی قطعی شده است. انتخاب نهایی کی هست…

اسکاتلندی چپ.  زمزمه های بازگشت کی روش!

منبع: اخبار ورزشی