اسقف اعظم اوربانچیک: همه گیری منجر به افزایش فقر و استثمار شده است


اسقف اعظم یانوش اوربانچیک ، نماینده دائم مقدس در موسسه امنیت و همکاری اروپا ، روز سه شنبه در یک کنفرانس امنیتی در وین گفت که همه گیری فعلی منجر به “افزایش تاسف بار فقر ، به ویژه در بین کسانی که آسیب می بینند ، شده است. موقعیت ها ”

توسط خبرنگار کارکنان واتیکان نیوز

“راه تاب آوری: بهبود پس از همه گیری و امنیت در سازمان امنیت و همکاری اروپا و مناطق مدیترانه ای”: این عنوان کنفرانس مدیترانه ای سازمان امنیت و همکاری اروپا در سال 2021 بود که روز سه شنبه در وین ، اتریش برگزار شد.

اسقف اعظم یانوش اوربانچیک ، نماینده دائم مقدس در انستیتوی امنیت و همکاری اروپا ، در سخنرانی خود در این گردهمایی ، به این موضوع اشاره کرد که چگونه بیماری همه گیر کنونی منجر به “افزایش تاسف بار فقر ، به ویژه در میان افرادی که در موقعیت های آسیب پذیر ”

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه ، انواع مختلف استثمار ، از جمله کار و استثمار جنسی ، و قاچاق انسان نیز افزایش یافته است.

در این زمینه ، اسقف اعظم می گوید ، همه گیری کووید -19 همچنین “ضعف ساختاری و عدم کارآیی در تعقیب کیفری این جنایات ، نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی” را برجسته کرده است.

پیشرفت در بهره برداری

وی ادامه داد که افزایش بهره برداری در کشورهای شرکت کننده ثابت کرده است که “این جنایات هنوز در تنظیم و تعقیب م crossثر فرامرزی ناکام هستند.”

علاوه بر این ، اسقف اعظم تأکید کرد ، بدتر شدن شرایط زندگی و کار تعداد قابل توجهی از کارگران ، اعم از مهاجران و مهاجران ، “نابرابری ها در جامعه و ماهیت استثمارگرانه شرایطی را که آسیب پذیرترین افراد در معرض آن هستند” تشدید کرده است.

اسقف اعظم جانوز تأکید کرد که در حالی که سازمان های ملی و بین المللی بر مقابله با همه گیری متمرکز شده اند ، فعالیت های جنایتکارانه در حال رشد است.

اسقف اعظم گفت: “با تشخیص میزان تأثیر همه گیر فعلی بر قربانیان استثمار ،” پویایی اقتصاد و بازار جهانی باید مورد بازنگری قرار گیرد. “

حقوق کودکان

وی همچنین خاطرنشان کرد که ایمنی و حقوق کودکان باید رعایت شود.

وی گفت: “آنها از آسیب پذیرترین افراد در جمعیت ما هستند و در نتیجه تعطیلی و تعطیلی مدارس به دلیل همه گیری بیشترین آسیب را دیده اند.”

ناظر دائمی با گفتن “برای آنها” ادامه داد ، مدارس نشان دهنده امکان زندگی بهتر از زندگی فعلی آنها است. ”

اسقف اعظم با اشاره به این که این خردسالان “از طریق کار اجباری یا قاچاق انسان” در خطر تبدیل شدن به طعمه آسان کسانی قرار می گیرند که از آنها سوء استفاده می کنند ، تاکید کرد “استفاده از منابع ضروری برای جلوگیری از این حادثه جدی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *