استفاده از برنامه های بهداشت دریایی رایگان است


مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری مازندران گفت: با دستور رئیس جمهور استفاده از دریا رایگان و هرگونه پرداخت برای ورود به پارکینگ ها ممنوع است.

به صورت رایگان توسط برنامه های دریای سالم استفاده می شودبه صورت رایگان توسط برنامه های دریای سالم استفاده می شود

مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری مازندران گفت: با دستور رئیس جمهور استفاده از دریا رایگان و هرگونه پرداخت برای ورود به پارکینگ ها ممنوع است.

علی رجبیوند چالی با بیان اینکه ناجیان غریق امسال به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داشتند، گفت: ۲۷۰ امدادگر ساحلی توسط جت اسکی و قایقران نجات یافتند.

وی رعایت شئونات اسلامی در سواحل را از دیگر اقدامات کلیدی برشمرد و گفت: با ورود نیروی انتظامی و استقرار ۱۵ پایگاه ثابت هلال احمر و ۲۴ آمبولانس اورژانس، پایگاه امداد و نجات در ساحل است.

وی همچنین از برپایی کمپ طهارت و حجاب در سواحل خبر داد.

مدیرکل بهزیستی استان مازندران گفت: متولی اصلی دریا هنوز مشخص نیست و علیرغم اینکه وزارت کشور از سال ۹۳ مسئولیت دریا را برعهده دارد، هنوز مشخص نیست متولی دریا کیست. رشته.

رجبی خاطرنشان کرد: لایحه سازمان سیاسی و کشتیرانی به منظور واگذاری مدیر واحد برای پروژه های دریایی و بهداشتی که به شهرداری های حوزه شهری و دهیاری های دهیاری ها تحویل می شود، تقدیم مجلس شد.

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال راه حل نیست.
رجبی بر لزوم راه اندازی تسهیلات در تمامی سواحل و تامین معوقه سرمایه گذاران در حوزه ساحلی تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی استاندار مازندران تا زمان تشکیل سازمان سیاسی، سازمان تعاون و شهرداری مسئولیت دریا و دریا را بر عهده دارند. ساحل. مدیرکل امور اجتماعی دولت مازندران بیان کرد: افرادی که دارای طرح مصوب با مدت ۱۰ سال مورد نیاز اکثر سرمایه گذاران هستند می توانند از سال ۱۴۰۲ طرح ها را اجرا کنند.

وی گفت: نگاه ما در استان شروع طرح های دائمی دریایی است زیرا در تمام فصول پذیرای بازدیدکنندگان مازندران هستیم.

وی تاکید کرد: تمامی سرمایه گذاران تا زمان تشکیل سازمان عمران از صندوق واحد سازمان همیاری و شهرداری ها مجوزهای لازم را دریافت خواهند کرد و با دستور استاندار و با تایید هیات ضمانت اجراهای لازم انجام شده است.

مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری مازندران ادامه داد: پروژه سلمانشهر جزو طرح های مصوب طرح سالم سازی نیست و ملک شخصی افراد است. ما پیشنهاد می کنیم.

وی به وجود ۴۷۳ کیلومتر نوار ساحلی در مازندران اشاره کرد و گفت: ۲۴ شهر در ۱۵ شهر از نعمت ساحل برخوردار هستند و ترسیم نقشه شهرهای ساری، چالوس، نوشهر و بابلسر در فاصله ۶۰ متری از پیاده روها و ساحل دریا. جلوگیری از پیشروی دریا

رجبی اجرای طرح و طراحی ساخت و ساز در اطراف ساحل را ضروری دانست و از تدوین رهنمودهای زمینی ویژه پس از ۶۰ متر حریم دریایی خبر داد تا سرمایه گذاران بتوانند در محدوده تعیین شده تسهیلات ایجاد کنند.