از هواداران حمایت کنید تا در فوتبال ایران مرد باشند/ تنها با ستاره ها نمی توانید کارهای بزرگ انجام دهید


به گزارش وانانیوز،

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت: بیل شنکلی، اسطوره لیورپول و اسطوره مربیگری این باشگاه، جمله معروفی دارد: «فوتبال مرگ و زندگی نیست، بلکه چیزی فراتر از آن است. این موضوع برای طرفداران پارچه صدق می کند. برای مردم قائم شهر و مازندران پارچه انگیزه ای برای ادامه زندگی است و به همین دلیل از هواداران می خواهیم که پشت تیم باشند و از ما حمایت کنند تا در فوتبال ایران مردانه شویم و پرچم را بالا ببریم. از این تیم. اول دوست دارم با فوتبال آبرومند و بعد با نتایج خوب دنیا را خوشحال کنم.

وی درباره دیدار با ملوان توضیح داد: وقتی نام ملوان به گوش می رسد یاد شیرو ملوان می افتم که مربی من بود. ملوان برای من تیم قابل احترامی است. پژمان نوری و مازیار زارع این چند سال در آنجا زحمت کشیده اند و تیم را بالا آورده اند و می دانید که در این شرایط بازگشت به لیگ برتر چقدر سخت است. امیدوارم فردا هر تیمی که بهتر کار کند برنده بازی باشد.

مطهری درباره غیبت تیم نساجی در بازی فردا گفت: مسعود شجاعی از ناحیه کمر مصدوم شد و یک هفته تمرینات خود را با ما آغاز کرد. خدا را شکر سایر بازیکنان برای این بازی آماده هستند.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره وضعیت ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر یادآور شد: وابستگی زیادی به هواداران داریم. در هفته اول از باشگاه سپاهان تشکر کردم که در ورزشگاهش بازی کرد اما حضور هواداران در ورزشگاه خودمان به ما انگیزه می دهد. در بازی اول خیلی ناراحت بودم اما چیزی از موفقیت تیمم نگفتم. ببینید تیم ها برای میزبانی چه می کنند. انتظار داشتم مسئولان زودتر به ورزشگاه ما بیایند. مدیرعامل ما کار بزرگی انجام داد و باید از او و همکارانش به خاطر رفتار هوشمندانه شان تشکر کنم.

و ادامه داد: از همه مسئولان استانی هم تشکر می کنم، اما زمین از قدیم به این شکل بوده و می تواند وضعیت بهتری داشته باشد. زمین هنوز هم ایراداتی دارد، اما خوشحالم که اینجا بازی می کنم و از هواداران انرژی می گیرم. زمین هنوز کیفیت لازم را ندارد اما به بچه ها گفتم این مسائل ذهنشان را مشغول نکند. به بازیکنان گفتم اگر نیزه در زمین سبز شد، بیایید بازی خودمان را داشته باشیم. بازی سپاهان، ببینید تیم ما در ۲۰ دقیقه آخر چقدر خوب کار کرد.

مطهری درباره اینکه آیا حضور هواداران در بازی فردا قطعی است یا خیر، گفت: به ما گفته بودند که بازی با تماشاگر برگزار می شود و امیدوارم این تصمیم تغییر نکند.

مربی تیم فوتبال نساجی همچنین خاطرنشان کرد: هدف من در نساجی ارائه یک فوتبال خوب، جدید و معقول است. من کسی نیستم که بگویم تیم من پول خرج نکرد و بهانه نیاورد. من با چشمان باز نساجی را انتخاب کردم و نشان دادیم تیم قابل احترامی هستیم. شما با قوانین فوتبال آشنا هستید و می دانید که بعضی چیزها زمان می برد اما ما در این دو بازی نشان دادیم که تیم قابل احترامی هستیم. در برنامه خود به مدیرعامل و مالک باشگاه اشاره کردم که بالاترین مقامی که نساجی در این چهار سال به دست آورد، رتبه نهم بود. تلاش می کنیم این رتبه را ارتقا دهیم و در فوتبال بهتر عمل کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که به هواداران نساجی چه قولی می دهید، تصریح کرد: قول دادن در فوتبال اصلا حرفه ای نیست. خیلی خوشحالم که اینجا هستم و اولین تجربه مربیگری ام را در قائم شهر سپری می کنم.

مطهری در ادامه درباره وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی گفت: بعد از بازسازی باید کیفیت زمین خیلی بهتر شود اما نمی خواهیم این موضوع رسانه ای شود. با این حال باید گفت که کاستی هایی هم داشت. با این بودجه ای که رئیس جمهور ارائه کرد، معتقدم وضعیت باید بهتر می شد. با این حال از آن راضی هستم اما آرمان گرا هستم و دوست دارم زمین با مردم قائم شهر و مازندران برابری کند.

مربی تیم فوتبال نساجی درباره ترکیب بازیکنان تیمش گفت: سعی کردم ساختار تیمم را حفظ کنم. ما چهار بازیکن را به تیم اضافه کردیم اما تیم های زیادی پول زیادی خرج کردند. بچه هایی که اینجا هستند به خاطر نام بزرگ صنعت نساجی و مالک باشگاه با کمترین دستمزد قرارداد امضا کردند. این موضوع حس خوب بازیکنان را به نساجی و هواداران نشان می دهد. شما نمی توانید به تنهایی با ستاره ها کارهای بزرگ انجام دهید و با کار گروهی می توانید به مکان های عالی برسید و بچه های من نشان داده اند که توانایی دارند. بازی سپاهان را هم باخت نمی دانم. الان هم قایقرانی تیم قابل احترام است و نباید به نتایج دو هفته اخیر این تیم نگاه کرد.

انتهای پیام/