از من خواستند برای ساپینتو ویدیو بفرستم/ فکر نمی کردم وقتی به استقلال برگشتم این اتفاق بیفتد.


به گزارش وانانیوز،

سینا هادیبور سابقه حضور در رده های ملی جام جهانی جوانان و تیم ملی زیر ۲۳ سال را دارد و زیر نظر محمود فکری راهی استقلال شد. او یکی از بازیکنانی بود که در لیست مازاد ساپینتو قرار گرفت، به گفته خودش سرمربی از عملکرد او راضی بوده و این اتفاق به دلایلی رخ داده است که در مصاحبه اش توضیح می دهد.

سینا هادیبور درباره شرایطش در استقلال قبل از شروع فصل گفت:

طبق قراردادم قبل از اینکه در تمرین حاضر شوم از من خواستند فیلم بازی ام را بفرستم که این کار را هم کردم. هیئت مدیره و گروه استقلال و ساپینتو تصویب کردند. من واقعا با کوله باری از تجربیات برگشتم، فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد که نتوانم با استقلال ادامه دهم اما با بازگشت لژیونرها و پر شدن لیست بزرگسالان و شلوغی جایگاه من. داشت بازی میکرد. شراکت فسخ شد

او در مورد موقعیتی که ساپینتو در تمرین از او استفاده کرد ادامه داد.

آقای ساپیدو من را در سیستم سه دفاعی بازی می کرد و من یک بار هافبک دفاعی نبودم، در حالی که در نفت مسجد سلیمان بیشتر به عنوان هافبک دفاعی استفاده می کردم. در همان زمان پادگان ها برگشتند و در پست های دفاع و هافبک دفاعی تحرک داشت و این در حالی بود که خیلی خوب کار می کردم و نمی خواستم جدا شوم اما به خاطر شرایط این اتفاق افتاد.

این بازیکن که دو بار به صورت قرضی از استقلال جدا شد، گفت:

یک نیم فصل به صورت قرضی به لیگ یک رفتم که با گل گهر قهرمان لیگ شدیم و یک فصل هم به نفت مسجد سلیمان رفتم که تیم را در لیگ برتر نگه داشتیم. به درخواست باشگاه استقلال برگشتم و شرایطم خوب بود اما مجبورم کردند با اینکه آقای ساپینتو از من راضی بود اما به دلایلی که گفتم از استقلال جدا شدم.

خادم پور در خصوص شرایط استقلال گفت:

استقلال تیم خوبی دارد و دو سه بازیکن با کیفیت در همه پست ها حضور دارند. امیدوارم دوباره قهرمانی را تکرار کنند.

خادم پور در پایان درباره مقصد بعدی خود افزود:

در این مدت خیلی عصبانی بودم، صبح و بعد از ظهر تمرین می کردم. زمانی که در استقلال بودم به من پیشنهاد لیگ برتر و لیگ یک را دادند. دلم برای آنها تنگ شده بود چون منتظر استقلال بودم. درست است که بعد از آن فرصتی پیش آمد، اما انتظار پیشنهاد خیلی خوبی را داشتم، به همین دلیل تیمی را انتخاب نکردم. الان سرحال و آماده هستم و دلم برای بازی کردن تنگ شده است. امیدوارم امسال انتخاب خوبی داشته باشم و توانایی هایم را بیشتر از همه سال ها نشان دهم، به خودم و توانایی هایم ایمان دارم.