اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپایی: خرید جدید چلسی اعلام شد


اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپایی: خرید جدید چلسی اعلام شد

با آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپا همراه باشید.


به گزارش ایلنا، نقل و انتقالات فوتبال اروپا همچنان ادامه دارد و آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستانی را می خوانید:


* دیوید اورنشتاین: چلسی با لسترسیتی برای جذب وسلی فوفانا به توافق رسیده است. پس از رد شدن تعدادی از پیشنهادها، اکنون اعتقاد بر این است که توافقی بین چلسی و لسترسیتی برای بردن جوانان فرانسوی به استمفوردبریج وجود دارد. فوفانا تا ژوئن ۲۰۲۸ قراردادی ۶ ساله با چلسی امضا خواهد کرد.


* آنتونیو کونته در مورد خرید تاتنهام: “اگر بازیکنانی در تیم هستند که امسال جدا می شوند، ما به بازیکنانی نیاز داریم که به باشگاه بیایند. بنابراین می‌خواهم تیمی با بازیکنان کافی در هر پستی داشته باشم.”


تاتنهام پس از یافتن جانشینی در بازار، برایان گیل را به والنسیا قرض خواهد داد.


* اومتیتی: “چند سال گذشته برای من سخت بوده است، می خواهم لذت بازی فوتبال در این باشگاه را دوباره کشف کنم، امیدوارم فصل خوبی در لچه داشته باشم.”


* رومانو: پیشنهاد جدید منچستریونایتد اوایل امروز توسط آژاکس رد شد. ۹۰ میلیون یورو کافی نیست، به همین دلیل آنتونی از آژاکس ناامید است، او فقط یونایتد را می خواهد.


* ماروتا، مدیرعامل اینتر: میلان اسکرینیار جایی نمی‌رود، او قطعاً با ما خواهد ماند. مالکان تصمیم گرفتند با پیشنهاد پاری سن ژرمن وسوسه نشوند. می توانم تایید کنم که او بازیکن کلیدی ما است و خواهد ماند.”


* منچستریونایتد در حال بررسی جذب ممفیس دیپای است.


* رسمی: الکساندر آیزاک به نیوکاسل پیوست. این انتقال گران ترین خرید تاریخ نیوکاسل و گران ترین فروش تاریخ سوسیداد با ۶۵ + ۵ میلیون یورو خواهد بود.


* کازمیرو: کریستیانو از روز اولی که به منچستریونایتد پیوستم کمک زیادی به من کرده است، من واقعا امیدوارم که او در کنار ما بماند.


* مذاکرات بین یوونتوس و پاری سن ژرمن برای لئوناردو پاراد همچنان ادامه دارد.


* جانلوکا دی مارتزیو: خورخه مندز تمام تلاش خود را می کند تا کریستیانو رونالدو را به یک تیم لیگ قهرمانان اروپا جذب کند. مذاکرات با ناپولی ادامه دارد. مندز برای تسهیل ورود رونالدو می خواهد باشگاه جدیدی برای ویکتور عثیمان پیدا کند.


* رومانو: چلسی و بارسلونا همچنان برای پیر امریک اوبامیانگ در تماس هستند، اما هنوز توافقی صورت نگرفته است، مذاکرات ادامه دارد. چلسی اصرار دارد مارکوس آلونسو را به خدمت بگیرد، در حالی که بارسلونا آن را به عنوان یک قرارداد جداگانه می بیند، و هنوز مذاکرات پیشرفت نکرده است.


* منچستریونایتد مطمئناً آنتونی ستاره برزیلی آژاکس را قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات به خدمت خواهد گرفت.
۳ سپتامبر


* رسمی: ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا به صورت قرضی یک ساله به لچه پیوست.


* رومانو: انتقال وسلی فوفانا به چلسی تمام نشده است. پیشنهاد وسلی برای پیوستن به چلسی رویای او و “وسواس” اوست، بنابراین انتظار می رود مذاکرات پس از رد پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی ادامه یابد. گفتگوها با میانجی ها همچنان ادامه دارد تا به زودی بهترین راه حل پیدا شود.


* رومانو: برونو لاگه در مورد علاقه آرسنال به پدرو نتو: “من در مورد آن شنیده ام، اما چیزی به ما نرسیده است. طبیعی است که این علاقه وجود داشته باشد، اما هیچکس در مورد پیشنهادات به من نگفت، بنابراین نمی توانم چیزی را تایید کنم.” آرسنال اکنون بر روی جدایی نیکلاس په په تمرکز کرده است.


* رومانو: هم آژاکس و هم آنتونی از دیروز منتظر پیشنهاد رسمی جدید منچستریونایتد بودند. پس از رد ۸۰ میلیون یورو، انتظار می‌رود این هفته دوباره پیشنهاد جدیدی ارائه شود. شرایط شخصی قبلاً توافق شده است. آنتونی می خواهد به منچستریونایتد برود. آژاکس در صورت جدایی آنتونی به حکیم زیگیاس علاقه مند است.


* رومانو: رم در حال پیشرفت در مذاکرات برای جذب آندره آ بلوتی برای انتقال آزاد است. مذاکرات برای فلیکس افنا در کرمونز و جاستین کلایورت در فولام ادامه دارد. رم هفته ها است که بلوتی را به عنوان هدف اصلی خود معرفی کرده است زیرا او هنوز در بازار موجود است.
۲ سپتامبر


* ساندرو تونالی هرگز گزینه ای برای آرسنال یا هیچ باشگاه انگلیسی دیگری در این تابستان نبود. او برای فروش نیست و در هفته های آینده قراردادش را با میلان تمدید خواهد کرد. قرارداد جدید تا ژوئن ۲۰۲۷ اعتبار دارد.


بایر لورکوزن به کالوم هادسون اودوی نزدیک شده است. مذاکرات برای انتقال قرضی به بایرلورکوزن در حال تکمیل است. و این بعد از اینکه کالوم ۲ پیشنهاد قرضی از لیگ برتر را رد کرد. این معامله در مسیر بسته شدن این هفته است.


* رم در حال پیشرفت در مذاکرات برای جذب آندره آ بلوتی به عنوان بازیکن آزاد است. مذاکرات برای فلیکس افنا در کرمونز و جاستین کلایورت در فولام ادامه دارد. رم هفته هاست که بالوتی را به عنوان هدف اصلی خود در نظر گرفته است. زیرا هنوز در بازار موجود است.


* آسمان: لئاندرو در رادار لیورپول است.


* آسمان: آندر هررا در آستانه والنسیا.


* رومانو: بایر لورکوزن به قرارداد کالوم هادسون و اودوی نزدیک شد. پس از رد دو پیشنهاد قرضی از لیگ برتر، مذاکرات قرضی با چلسی به پایان رسید. معامله به خوبی پیش می رود، این هفته تکمیل می شود.


* اسکای: ممفیس دیپای به منچستریونایتد پیشنهاد داد.


برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی: پیشنهاد جدیدی برای وسلی فوفانا دریافت کردیم و رد شد.
۱ سپتامبر


* رومانو: قرارداد اریک بیلی به پایان رسیده است. او برای پیوستن به مارسی ظرف ۲۴ ساعت پرواز خواهد کرد. انتقال قرضی با بند خرید اجباری در صورت کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده.


* اوبامیانگ از بارسلونا به چلسی نزدیک است. توافق بین ۲ باشگاه برای حدود ۲۰ میلیون یورو + پاداش انجام شد: انتظار می رود خیلی زود قرارداد نهایی شود.


* لسترسیتی بلافاصله سومین پیشنهاد چلسی برای وسلی فوفانا را رد کرد. تیم توماس توخل در حال حاضر تمایلی به پرداخت بیش از ۷۰ میلیون پوند از جمله افزودنی ها ندارد.


* اسکای: بایرن مونیخ علاقه ای به فرانکی دی یونگ ندارد.


* چلسی اکنون آماده است ۶۰ میلیون پوند، با احتساب هزینه های اضافی، برای آنتونی گوردون، مهاجم اورتون بپردازد.


* رومانو: یوونتوس با آرکادیوش میلیک به توافق رسیده است، اما اولویت اصلی آنها همچنان جذب ممفیس دیپای است، ساعات آینده بسیار مهم خواهد بود.


* اونای امری سرمربی ویارئال: “بله، به نظر می رسد بارسلونا به خوان فویت علاقه مند است، من جدایی او را رد نمی کنم، اما طبیعی است که او بماند.”


* برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، امسال در سیتیزن ها باقی خواهد ماند.


انتهای پیام/